Wpis z mikrobloga

Przecież żeby grać w to gówno to trzeba mieć anielską cierpliwość i psychikę na poziomie, nie wiem nawet kogo, bo nikt nie ma aż takiej psychiki.
Jak to jest możliwe, że skład, który rozwalał każdego przez 3 dni, nagle nie potrafi wymienić ani jednego podania, wszystko leci pod nogi przeciwnika, wytyczne? nie istnieją, sielanka jak ja #!$%@? każdy robi i biega gdzie chce, a dodatkowo każde dotknięcie z rywalem to jest strzał w pysk i odlot na 20 metrów w bok...
Nie wiem, #!$%@? nie wiem, ta seria nigdy nie będzie dobra. Ja rozumiem, żeby to było jeszcze przeciwko komuś, kto faktycznie umie grać i jest lepszy, to oddaje - dziś z takim kimś grałem. No ale większość przegranych spotkań (9/10) to są #!$%@? wylewy i haj lajf na boisku moich zawodników... Nie wiem co się zmieniło od wczoraj, no ale już widzę, że do Fut champions to ja się nie dostanę, a także 2 liga nie jest kompletnie w moim zasięgu przez kolejne 40 spotkań, albo do czasu kolejnej wymiany składu.

Żenada i gówno, jak każda fifa co roku. Nie wiem, do tej pory zadaje sobie pytanie na #!$%@? ja to kupiłem, to były takie piękne 4 lata spokoju bez tego tworu gro-podobnego, bo grą tego nazwać nie można
#fut #fifa22
  • 8
@falwack: obroncy uciekający od przeciwnika i podania w miejsca, w które nawet nie zamierzałem podawać robią robotę. Najbardziej jednak chyba #!$%@? ping pong i piłka pod nogami przeciwnika. EA SPORTS cy ny gejm.
@Testomyszon: o obrońcach nic nie napisałem, ale jak mi Gomez sobie stoi kiedy obok niego przebiega zawodnik (no nie wiem, odległość Gomez - przeciwnik może kilka centymetrów), a on zamiast zrobić cokolwiek to sobie stoi, a potem pyk, wylew bramkarz rzuca się w drugą stronę i stracony gol XD

Paranoja, ja nie wiem o co w tej grze chodzi. Masz serię X dni/meczów gdzie gnoisz każdego, potem przychodzi taki moment, że
@czympyrympym: Nie tam, ja takie sytuacje mam od początku gry. Dobra - na początku nie ogarniałem, w końcu 4 lata przerwy itd. to grałem ogólnie piach, ale mniej więcej od 8 ligi się to ustabilizowało i od tej 8 ligi mam takie momenty, że po prostu ściana, nie przejde dalej dopóki nie wymienię całego składu. Po wymianie mam serię kilku, do kilkunastu meczów bez porażki, no gnoje każdego po kolei, a