Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem w weekend prawie 10tys zł w klubie ze striptizem i zostałem bez środków do życia. Pamiętam że piłem tam piwo, drinka, przynieśli mi za free jakieś shoty smakowej wódki i koniec. 3 godziny urwanego filmu bez ani jednej klatki wspomnienia i jak sprawdziłem aplikacje to płatności po 1000, 2000, 500zł itd nie mam pojęcia za co.
Chyba musze wziąć jakiś kredyt na kilka koła... uważajcie na siebie i omijajcie tego typu przybytki.
#przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
@byk_boleslaw99: jeśli to świadectwo Twojej nieroztropności i jakimś cudem nie ściemniasz.. to było tyle artykułów na wykopie o tym, że do takich klubów się nie chodzi, bo odchodzą tam właśnie takie numery. Nie chciałem Cię wcześniej obrazić, byłem przekonany, że lecisz w ciula. Cóż, szacunek dla Ciebie, że mając 22 lata da się z Ciebie wydusić 10k. W moim wieku taki numer byłby niewykonalny, bo zwyczajnie nie dysponowałem taką kwotę i
  • Odpowiedz
@tomekx11994: Byłem na policji to mi powiedzieli ze takich spraw mieli setki i każda się skończyła umorzeniem z powodu braku przestępstwa. Bo po analizy monitoringu klubowego zawsze sie okazywało że klient sam wkładał karte do terminala i sam wpisywał PIN więc nie ma podstaw do żadnych zwrotów. Mają na te chwile sie udac po ten monitoring do tego lokalu ale chłop mi powiedzial ze prawdopodobnie nic z tego nie będzie.

Ale
  • Odpowiedz
@akwen111: Mam 26 lat jestem po studiach i normalnie zarabiam powyżej 5k miesięcznie. 99 to nie rok urodzenia.
Ja byłem w tym klubie w przeszłości już i zwykle to ja tam sobie po prostu kupowałem piwo czy dwa, posiedziałem i wychodziłem. Czasami jak mi się spodobała jakaś laska to jeden taniec za około 100zł. Nigdy nic złego mi się tam nie działo. A tym razem pożegnałem się ze świadomością i takie
  • Odpowiedz
@byk_boleslaw99: > przynieśli mi za free jakieś shoty smakowej wódki i koniec. 3 godziny urwanego filmu

@byk_boleslaw99: kurza twarz, mirek. Pewnie wiesz, że rzadko kiedy dostaje się coś za darmo, zwłaszcza w klubach i imprezowych miejscach. Jeśli byłeś tak bardzo spragniony obejrzenia roznegliżowanej kobiety to mogłeś posiedzieć tam parę minut, nie tykać alkoholu i zostać wkrótce potem wyproszony. Byłby wilk syty i owca cała, Naprawdę dziwi mnie, że do tej
  • Odpowiedz
Ja byłem w tym klubie w przeszłości już i zwykle to ja tam sobie po prostu kupowałem piwo czy dwa, posiedziałem i wychodziłem. Czasami jak mi się spodobała jakaś laska to jeden taniec za około 100zł. Nigdy nic złego mi się tam nie działo. A tym razem pożegnałem się ze świadomością i takie gówno.


@byk_boleslaw99: bywa, jakoś to w takim razie odchorujesz. Masz nauczkę na przyszłość. Jak widzisz kusiłeś los aż
  • Odpowiedz
@akwen111: byłem ze znajomymi na mieście i około 3 nocy jak już się z nimi pożegnałem to na rynku zagadała mnie laska żebym wszedł do gogo. Byłem już wtedy wypity (ale nadal świadomy tego co robię) i się zgodziłem. Usiadłem, kupiłem piwo za gotówkę i po chwili przysiadła się do mnie zajebista tancerka. Siedziałem z nią ze 20 minut pijąc to piwo i nadal wszystko pamiętam. Ona mnie bierze za rękę
  • Odpowiedz