Wpis z mikrobloga

@oslet: lepiej znaleźć używkę na allegro, jeśli sprzęt nie jest jakiś super unikatowy.
Od biedy można zalać żywicą typu auto-weld, lub inną epoksydową metalizowaną. Kupisz w obi czy castoramie za 15-20 zł. Tylko wtedy zalać w obudowie, tak by to wzmocnić, no i to już nie będzie opcji potem rozebrania bez łamania tego.
@que_e:
na naklejce: Model No.: MSI-16H5
ale handlowa nazwa to MSI GS60.
https://www.msi.com/Laptop/GS60-2QE-Ghost-Pro/Specification
Po GS60 jest jeszcze 2QE lub coś innego, ale to nie ma znaczenia, byle było GS60.
Szukam dzień cały i nie znalazłem.

@MorKal89: w sumie z tym zalaniem w obudowie całości, to może spróbuję, jak innego wyjścia nie będzie.

@EmcePomidor: Przeszukałem całe internety, nie ma ani zawiasów, ani laptopów na części (no chyba ze za 2
MSI GS60.


@oslet: To MSI nadal robi gówno laptopy - czemu mnie to nie dziwi? Kiedyś sa posiadałem budżetowego MSI CX61, dobre parametry w tragicznej konstukcji jakościowej obudowy. Dziwię się, że ktoś to nadal kupuje.
@oslet: Powinno się dać o ile to nie jakis ZnAl - ale to już byłby szczyt bezczelności dać coś takiego na zawiasy.

Na dzieńdobry zrób prosty test: weź jakiś magnes i zobacz czy ta część jest w ogóle magnetyczna.