Wpis z mikrobloga

  • 75
@Jestem_robotem123
Krytyczna analiza =\= samobiczowanie
Zdiagnozowanie luk w swoim światopoglądzie i wprowadzenie odpowiednich korekt to nie porażka. To akt oświecenia i dowód posiadania głowy na karku.
Prawakom trudno to pojąć zwlaszcza, gdy są przedstawicielami osobowości autorytarnych.
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dlatego prawica zawsze ostatecznie wygrywa( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jestem_robotem123: nieustanny, nieuchronny postęp od tysięcy lat jest dowodem, że prawica zawsze przegrywa. gdyby było tak, jak chce prawica, nigdy nie doszłoby do żadnej zmiany ani innowacji, bo do tego potrzebna jest dewiacja, czyli działanie wbrew normie, tradycji i szablonowi. nie byłoby żadnej cywilizacji, nawet nie zeszlibyśmy z drzew.
  • Odpowiedz
@fifty: niestety świat tak nie działa. Wygrywają ludzie którzy się nie wahają, tylko ci którzy głoszą SWOJE rację z pełnym przekonaniem. Tak jest zawsze. Zobacz na politykę międzynarodową na najwyższym szczeblu chociażby.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: takie myślenie jest charakterystyczne dla fanatyka z osobowością autorytarną, o której wyżej wspomniałem. Takie indywidua zawsze ostatecznie ponosiły sromotne klęski niezależnie od tego, jak bardzo wierzyły w swoje rzekome sprawstwo. Na wishful thinking się kończyło.
@groceries świetnie to ujął w swoim komentarzu.
  • Odpowiedz
@fifty: @Azaajaszz: fajnie że macie swoją opinię ale fakty są trochę inne. Patrz Chiny, USA, Rosja, Izrael, Turcja.

Japonia przyjęła postawę samobiczowania po wojnie i teraz nawet kopulować nie chcą, bo mają zakodowane poczucie że nie mają racji więc to inni powinni budować ten świat a oni swoje geny wezmą do grobu
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Tak. Japonii już nie ma, Szwecji nie ma. White Genocide, The Great Replacement. Może powiesz jeszcze wszystkim coś na temat (((sił))), które za tym wszystkim stoją?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Japonia przyjęła postawę samobiczowania po wojnie i teraz nawet kopulować nie chcą, bo mają zakodowane poczucie że nie mają racji więc to inni powinni budować ten świat a oni swoje geny wezmą do grobu


@Jestem_robotem123: Ta megakonserwatywna, ksenofobiczna Japonia, gdzie innych azjatów traktuje się jak podludzi?
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Nacjonalizm to nie pogarda do innych narodów tylko okazywanie milości do wlasnego. Takiemu ONRowi czy innym bakiewiczom to blizej do nazizmu niz nacjonalizmu. Mozna przytoczyc "to nie byl prawdziwy nacjonalizm" ale onr to nie są patrioci
  • Odpowiedz