Wpis z mikrobloga

Skądże. Konfa ma obecnie takie poparcie tylko i wyłącznie dzięki działaniom osób robiących memy i śmieszne filmiki mające na celu ośmieszyć zaściankowość jej członków


@Phyrexia: w dalszym ciągu urojenia. Konfederacja ma poparcie bo od lat dominuje w internecie, dodatkowo teraz im wzrasta przez bycie przeciwko szczepionkom i lockdownowi.

Mentzen był mało znanym oprócz sromotnego przegrania wyborów na prezydenta miasta kandydatem zanim nie stał się główną postacią memów o Konfie, czy wpisów o 100 ustawach/piątce
  • Odpowiedz
@Bounty: Jeśli informacja o skrajnych poglądach pokrywa się ze skrajnymi poglądami potencjalnego elektoratu? Jak najbardziej.

Leki przestały działać?


Zacne ad personam. Przedstawia Cię jako bardzo rzetelną osobę w tej dyskusji.
  • Odpowiedz
Zacne ad personam. Przedstawia Cię jako bardzo rzetelną osobę w tej dyskusji.

@Phyrexia: przepraszam, niepotrzebnie dałem się ponieść emocjom. Może zakończy na tym, że uważam twoje wnioski za szokująco głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ten tekst o lekach był gówniarski, mea culpa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
wolnościowcy już dawno głosują na Konfederacje

@sorek: to nie jest 2010 rok seba, gdzie część wolnościowców dalej się nabiera na to, że Korwin to wolnościowiec xD Ale ładny fikolek, nie powiem.
  • Odpowiedz
im więcej manian odstawiacie i takich postów wrzucacie, neuropo, tym bardziej jestem za konfą.


@psiversum:
Popieram zamordystów bo mnie ludzie na Wykopie #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
tym bardziej jestem za konfą.


@psiversum: przekonywanie przekonanych i wzajemne lizanie się po jajkach po kolejnym zmasakrowaniu lewactwa, klasyczny sposób konfy na 'zdobywanie' poparcia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz