Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przechorowałem Covid19 między lutym a marcem 2021 r.

W tym czasie nie chorowałem na Covid19 ponownie.

Wyszło z pobrania krwi w 11.10.2021 r.

Wyniki odebrałem wczoraj 18.10.2021 r. , a z tego co mówiono w przychodni dopiero w piątek wykonano zbadanie przeciwciał.

Stężenie przeciwciał anty-SARS-CoV-2S 79,2 BAU/ml

Zakres referencyjny
<0,8 BAU/ml ujemny dla przeciwciał anty SARS-CoV-2S

0,8 BAU/ml dodatni dla przeciwciał anty SARS-CoV-2S


Badanie wykonane na analizatorze Cobas e-411 firmy Roche

NIESZCZEPIONY...

Wnioski wymyślcie sami...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616e602b820612000add5760
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
Ale jakie wnioski mamy wyciągać? Mnie kobieta w punkcie pobrań mówiła że po przechorowaniu widziała wyniki klientów nawet 20Bau.

Ja miałem 2 dawki moderny, druga była 16 czerwca. 1 września przed wyjazdem na wakacje, z ciekawości zrobiłem sobie przeciwciała na covid, wyszło mi ponad 500, chyba dokładnie 534.

Ani mi z tym lepiej ani gorzej, nie uważam że szczepienia na covid mają jakikolwiek sens gdy patrzę na to co się działo w
@AnonimoweMirkoWyznania: Kwestie osobnicze. Znam osobę, która po przejściu hardkorowo, pobycie w szpitalu, po trzech miesiącach miała zawrotny wynik 2.

wnioski wymyślcie sami


Brak danych. Jeden przypadek to żaden dowód.

Ale w „wymyślaniu” wniosków jesteś dobry.

Poza tym, mogło być tak, że kilka sni przed badaniem spotkałeś się z chorą osobą (bezobjawową) i taka jest Twoja odpowiedź immunologiczna
"Badanie" leży w szufladzie.: Ten wynik jest po przechorowaniu, a nie po szczepieniu.

Nie ma przewidziane w tym co zastałem, mojej sytuacji.

Nie szczepiłem się.
Przechorowałem Covid
Byłem ozdrowieńcem

Chcę dalej przedłużyć zaświadczenie/paszport Covidowy jako ozdrowieniec.

W planie nie było miejsca dla kogoś takiego kto by po 8 miesiącach od przechorowania nie był zaszczepiony.
Rozumieć teraz?

Nie przewidzieli, że jakiś pacjent po przejściu Covida i straszeniu kolejną infekcją, nie podejmie