Wpis z mikrobloga

Jak szury antyszczepowe lacza kropki w swoich malych mozdzkach gloszac teze, ze szczepionki sa zle, bo sa nieprzebadane dostatecznie a jednoczesnie uwazajac, ze bezpieczniej jest przechorowac covid, ktory jest zupelnie nieprzewidywalny, mutuje i odlegle powiklania sa nieznane?
Wirus z zalozenia wywoluje szkody w organizmie, szczepionka jest opracowana przez czlowieka aby wzmocnic odpowiedz immunologiczna.
Jesli chociaz jeden czarmanderowy idiota podwazy to co napisalem z checia usune konto.
#koronawirus #antyszczepionkowcy #covid19
  • 74
@Silvestre_Cucumeris: 1. Trzymaj się tematu 2. Szczepinka na covid została stworzona w ekspresowym tempie 3.Producent nie bierze odpowiedzianosci 4. Na umowie pfizera z Albanią jest jasno napisane ze nie są znane dalekie skutki szczepionki :)
@Mikuuuus ja sie nie boje. Przechorowalem, lekko, zaszczepilem sie 3 dawkami i mam #!$%@?. Przyjmuje na dyzurze po 30 osob dziennie i #!$%@? mnie czy ktos jest myslacy i sie zaszczepil czy mam do czynienia z idiota antyszczepem. Nawet o to nie pytam.
To ty bedziesz kiedys plakal ze ci stara odwalila albo bedziesz zdychal pod respiratorem. Pozdrawiam.