Wpis z mikrobloga

Jak szury antyszczepowe lacza kropki w swoich malych mozdzkach gloszac teze, ze szczepionki sa zle, bo sa nieprzebadane dostatecznie a jednoczesnie uwazajac, ze bezpieczniej jest przechorowac covid, ktory jest zupelnie nieprzewidywalny, mutuje i odlegle powiklania sa nieznane?
Wirus z zalozenia wywoluje szkody w organizmie, szczepionka jest opracowana przez czlowieka aby wzmocnic odpowiedz immunologiczna.
Jesli chociaz jeden czarmanderowy idiota podwazy to co napisalem z checia usune konto.
#koronawirus #antyszczepionkowcy #covid19
  • 74
  • Odpowiedz
Wirus z zalozenia wywoluje szkody w organizmie, szczepionka jest opracowana przez czlowieka aby wzmocnic odpowiedz immunologiczna.


@czarnapietruszka: Dobra, idę spać bo wiem że nic bardziej zabawnego dziś już nie przeczytam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wirus z zalozenia wywoluje szkody w organizmie, szczepionka jest opracowana przez czlowieka aby wzmocnic odpowiedz immunologiczna


@czarnapietruszka: Szczepionka nie może?

odlegle powiklania sa nieznane


@czarnapietruszka: Po szczepieniu też "Długoterminowe efekty i skuteczność szczepionki nie są obecnie znane i mogą wystąpić silne niepożądane skutki które nie są obecne znane"
Mikuuuus - > Wirus z zalozenia wywoluje szkody w organizmie, szczepionka jest opracow...

źródło: comment_16345888659pfnrW44DMg2McEPbPhDU2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 16
@shogu nie dzialaja? bo ty tak uwazasz?
szczepionki dzialaja, nie wiem czy jestes trollem czy idiota ale mozemy to sprawdzic.
Jestem zaszczepiony na to co nalezy.
Mozemy sie dac wyeksponowac wspolnie na rozne patogeny. Wzw, covid, gruzlice
Zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie.
  • Odpowiedz
Po szczepieniu też "Długoterminowe efekty i skuteczność szczepionki nie są obecnie znane i mogą wystąpić silne niepożądane skutki które nie są obecne znane"


@Mikuuuus: idac tym tokiem rozumowania zaden lek ani szczepionka ktore nie sa na rynku od 100 lat moga dawac takie skutki, wiec najlepiej w ogole nie leczyc nowotworow, bialaczek i calej reszty. Ja #!$%@?, jacy Wy jestescie durni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MlodyWilk tylko udajesz czy naprawde jestes idiota? mowie o covidzie. Co wiecej nie kazdy balteriofag jest szkodliwy. Przepali ci to styki ale nie kazda bakteria jest zla z punktu widzenia czlowieka wiec juz morda tam szurze.
  • Odpowiedz