Wpis z mikrobloga

zamówiłem w zeszły poniedziałek #iphone w #eurortvagd dodatkowo opłaciłem droższą dostawę tego samego dnia, zgadnijcie czy doszedł? No nie.

Zamówienie przyszło we wtorek i jakiś geniusz nie wpisał kwoty pobrania, telefon dał mi kurier i poszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°), że jestem uczciwym głupcem to zawołałem go i wspólnie wyjaśnialiśmy sprawę, skończyło się na tym, że kurier telefon zabrał a ja kolejne dwa dni dzwoniłem na infolinię tych niewdzięcznych dzbanów i im tłumaczyłem, że #!$%@? bo wysyłanie za darmo telefonów za prawie 4k to nie jest pomysł na biznes

Pani na infolinii zaproponował mi złożenie wniosku o rabat w ramach rekompensaty za niedostarczenie towaru w terminie a potem za moją uczciwość. Skorzystałem z tej możliwości i miałem mieć wstrzymaną dostawę telefonu do momentu decyzji o rabacie... zgadnijcie do kogo przyszedł kurier z telefonem xDDD no do mnie, więc znowu dzwoniłem na infolinię i tłumaczę co i jak, okazuje się, że w zgłoszeniu reklamacyjnym cała historia jest przekręcona... no cyrk xDDD

ALE NADSZEDŁ TEN DZIEŃ otrzymałem decyzję ile to dostanę POTĘŻNEGO RABATU... dostałem:


to nie jest śmieszne, to jest cebulaczne w opór... napisałem im, że nie mają żartować ale decyzję podtrzymali. Zgadnijcie jaki sklep wygeneruje dzisiaj kod na 50zł przy zakupie od 51zł (i za grosz nie wydam więcej niż minimum, po prostu kupię choćby akumulatorki do domu xD) ale również nie sprzeda telefonu za 4k na którym pewnie mają ładne kilka % marży.

Gratuluję tym dzbanom. Idę do @x-kom, już telefon zamówiłem i walę te wielkie super sieci, za grosz tam nie mają szacunku do uczciwości klienta.

#afera #iphone #euroagd
  • 9
@MercedesBenizPolska: wiem, że było z nimi dużo afer ale jakimś cudem po pierwsze rabaty jak już dają to 50zł od 500zł a nie 50zł od 4000zł (iks de) a po drugie ich infolinia jest w stanie pomóc, w euroagd mam wrażenie, że gadam z botami xD już hitem euroagd jest to, że na infolinii zatrudniają Ukraińców. Fantastyczny pomysł to jest.
@mwmichal: Było brać za darmo a nie kombinować, najwyżej później byś oddał. Ja kiedyś ze 3 lata temu zamówiłem coś za 400zł za pobraniem i też nie wpisali kwoty pobrania, kurier dostarczył i sobie poszedł i nikt do dzisiaj się nie upomniał( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mwmichal: Nic nowego, ten sklep to pomyłka sama w sobie. Kilkukrotnie zamawiałem u nich iPhone 13 po premierze i zawsze to samo. Zamówienie anulowane bo coś. Ostatnio zamówiłem i po kontakcie otrzymałem informację "tak mamy na stanie, zamówienie będzie zrealizowane do 3 dni roboczych." Oczywiście to się nie stało. Zamówienie z dnia 08-10-2021 ma natomiast status 'Zarejestrowane w systemie' po kontakcie również to sama informacja co poprzednio "do 3 dni roboczych".