Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomsonwi: no ja sam jestem świeżakiem z ulicy.

Zacząłem niecały rok temu, na początku robiłem to co op, tj praca na ładunkach z działu handlowego, ale chciałem czegoś więcej i stwierdziłem, że sam będę pozyskiwał swoich klientów - #!$%@? i niewdzięczna robota, ale da się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomsonwi: poza tym chłop nie jest świeżakiem, pracuje 6 lat. Sześć lat wklejał oferty na transa i jedyne co robił to negocjował stawkę i ściągał cmrki. Bez urazy, ale jeżeli w takim czasie nie wpadł na to, że można robić coś więcej to coś tu jest nie tak
  • Odpowiedz
Też tak twierdzę ale mówię o tym ,iż klienta nie jest tak łatwo pozyskać a jak pozyskasz to z reguły jest kilka ładunków .
Czy myślisz ,że poważni klienci nie są obstawieni ?
To jest mit tej branży ,że świeżak przyjdzie i nałapie kontaktów a prawda jest taka ,iż jak ktoś dobrze płaci i daje dużo ładunków to nikt go nie odda najwyżej zejdzie ze stawki za transport.
  • Odpowiedz
@Tomsonwi: Trochę #!$%@?, zaczynałem jako świeżak 1.5 roku temu i obecnie kosze obroty około 500tys PLN przy marzy około 70tys PLN, tyko bezpośrednie ładunki bez przepisywania
  • Odpowiedz
Rozwijając moja myśl - wszystko zależy co to za firma. Jeśli jest to świeża spółka bez wyrobionej renomy wśród przewoźników, bez zaplecza w postaci własnej floty - to przepadasz i masz o wiele ciężej na wejście do klienta. U mnie jak zaczynałem to miałem flotę do dyspozycji, zawsze ktoś podpowiedział jakiegoś ciekawego przewoźnika na danej relacji - tak o wiele łatwiej zdobywa się klienta bo raz ze przez wyrobione relacje z przewoźnikami
  • Odpowiedz
@mateo971: Ciężko jest mi uwierzyć w takie obroty ale nic.
Tylko powiedz mi ile osób ma takie kontakty i tyle kosi ,policzysz je na palcach jednej ręki a reszta trochę skopiuje ,pozna jakiegoś klienta a potem go straci.
Powiedz jeszcze jaki masz procent bo aż mnie ciekawość zżera i jakie miasto?
  • Odpowiedz
@Tomsonwi @bagin999 Mamy premie działowe na kwartał. Jakoś szałowo może nie zarabiam ale stabilność dają ekstra i naprawdę ekstra atmosfera :) 6500pln netto podstawy i wychodzi jakoś 20 000pln premii na kwartał dla mnie.
  • Odpowiedz
Jak robicie takie obroty to dla mnie jesteście zajebiści.
Bo nie znam ani jednego spedytora ,który dawał by radę tak ograniać.
Jeździsz bezpośrednio po klientach czy tylko wysyłasz ofertę.
  • Odpowiedz