Wpis z mikrobloga

Po spędzeniu urlopy w mieszkaniu z pianinem obudziło się we mnie dawne pragnienie nauki gry na tym instrumencie.
Ale wiadomo - logistycznie i cenowo nie osiągalne wstawienie czegoś takiego do m3 więc szukam alternatywy w postaci keyboarda.

Co byście polecali na początek dla kompletnego laika? Bez wodotrysków, kompletna amatorka i podstawa.

#muzyka #instrumenty #kiciochpyta #yamaha #keyboard
  • 13
@tomilipin: o człowieku, ale dupa Cię szczypie że odkopujesz stare posty w poszukiwaniu błędów xD
W tamtym zdaniu wciąż jest babol, jak tego nie widzisz to nadziei dla Ciebie nie ma.
o człowieku, ale dupa Cię szczypie że odkopujesz stare posty w poszukiwaniu błędów xD

@ATAT-2: powiedział człowiek, który zrobił dokładnie to samo xD

W tamtym zdaniu wciąż jest babol

Zaznacz go, łaskawco. Popraw mnie i pozwól mi być lepszym.
@ATAT-2: Nie żadne "nara", tylko przyznaj się w końcu do błędu, nie uciekaj od tego, jak kundel.
Od kilku dni bredzisz i nie chcesz lub nie potrafisz poprawić mojej rzekomej pomyłki. Jesteś pewny, że ona tam jest, wiec ją wskaż i popraw. Naucz mnie. Miej trochę RiGCzu.
Od kilku dni bredzisz


@tomilipin: 'Ale to ty dzwonisz'
Ja już temat skończyłem, ty mnie ciągle wolasz. Masz zdanie skladajace się z 5 wyrazów do przejrzenia. Jeśli nie potrafisz dostrzec w nim błędu, przykro mi - ja nie pomogę.

Tylko, na boga, nie poprawiaj innych bo wychodzi z Ciebie wielki hipokryta.

Żegnam Pana.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: Nazwałeś mnie hipokrytą już po raz drugi i nie potrafisz napisać dlaczego?

I po raz drugi odwracasz kota ogonem, bo to nie ja dzwonię - sam zacząłeś, a gdy okazało się, że nie umiesz obronić swojego stanowiska to od kilku dni unikasz odpowiedzi.

Zdanie ma trzy słowa. Trzy. A ty nie umiesz poprawić rzekomego błędu w tak krótkiej wypowiedzi. Ja tam nie widzę błędu, ty go widzisz. Popraw błąd i