Wpis z mikrobloga

Czy Bartek jest winny wypadku Magica? Jakby na miejscu Bartka był rywal, to nikt by nie posądzał rywala o faul, tylko Magica o brak ogarnięcia tej prędkości.
Inna sprawa o której nikt nie mówi, ale Bartek walczył o pierwszą pozycję, na którą czaił się Lambert,, więc nie mógł ogarniać jazdy parą w tym momencie.
#zuzel
  • 11
via Android
  • 0
@anonym__ twierdzisz,, że Zmarzlik widział Janowskiego i mu zajechał?
Raczej walczył o pozycję z Lambertem.
Żeby jechać parą to trzeba być obok siebie, a Bartek był parą z Lambertem , a Maciek z tyłu.
@piron: Gdzie ja powiedziałem ze celowo? To w jakiej kolejności jechali nie zmienia faktu ze było to niebezpieczne ze sie tak wyrzucił na zewnętrzna nie patrząc na kolegę
Żeby jechać parą to trzeba być obok siebie,


@piron: nie trzeba. Żeby ustawić się we dwóch i blokować zawodnika może i tak, ale żeby jechać wspólnie z kolegą z pary trzeba robić mu czasem miejsce. Bartek tego nie robi, bo nie patrzy do tyłu najczęściej.

mógł odpuścić


@piron: i spadłby na 4
@piron: Ale to ze w takiej sytuacji dajmy na to w zawodachh indywidualnych wykluczony bylby Janowski nie ulega dyskusji. Problem jest taki ze Janowski nie mial mozliwosci obrania juz innej sciezki bo sie tak napedzil po zewnetrznej ze musial tamtedy jechac. A Zmarzlik celowo sie tam wynosil bo to byla najkorzystniejsza sciezka.
Do wszystkich ktorzy mowia ze Lambert go atakowal. Tak tylko ze przypominam ze miejsca 2+3 daja zloto.
Ja tez