Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw w jakim stanie fizycznym będzie na początku przyszłego sezonu. Chociaż to nie byłby Marquez gdyby nie próbował walczyć o mistrzostwo. Regularna jazda w dobrych punktach, trochę zwycięstw i myślę, że mógłby walczyć o tytuł. Kwestia jeszcze tego jaki motocykl zrobi Honda na przyszły rok, ale przez zimę Japończyki mogą nas zaskoczyć #motogp #motocykle #mm93 #marcmarquez
Tiazz - Jestem ciekaw w jakim stanie fizycznym będzie na początku przyszłego sezonu. ...

źródło: comment_16344924009ZlLE2BVOEP8tWSBruHJD2.jpg

Pobierz
  • 30
@Tiazz: jak będzie jeździł regularnie, to będzie w topce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I okaże się że jednak Ducato nie ma dobrych kierowców, jedyny Francuz w stawce zacznie się sypać, a Suzuki wróci na podium... W top 10( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cypselus Mam nadzieję, że wyciągnie maksimum z tych ostatnich 3 wyścigów w ramach treningu. No i za tydzień mamy matchpointa. Jeśli Fabio skończy przed Peco to będzie mistrzem. Ducati to cwane lisy i mają dobre motocykle tylko włoskie zarządzanie to jakiś dramat. Jak Lorenzo zaczął wygrywać na Ducati to Ci już podjęli decyzję o zakończeniu kontraktu. A był naprawdę mocny na tym Ducati, potrafił Marquezowi uciec.

Te suzuki to ja nie wiem
@Cypselus: jest jedną kontuzję od renty i to ciągle będzie miał w głowie. Będzie wygrywał (szczególnie na torach "w lewo"), będzie walczył o top 3, ale to już nie będzie kosmita, którego znamy sprzed ostatniej kontuzji. Pociąg odjechał, pojawili się "młodzi wilcy"
@Tiazz: piszesz to tak, jakbym ja twierdził, że jest słabym zawodnikiem. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale trzeba pamiętać o 2 rzeczach: w tym sporcie nie ma kontuzji, które nie zostawiają po sobie śladów, a dodatkowo przed wypadkiem tacy goście jak Fabio, Pecco czy Franky jeździli w satelitach. Teraz dostali już "te właściwe" motocykle i są konkurencyjni w pełnym tego słowa znaczeniu. Dodatkowo od spodu pukają tacy jak JM89 czy nawet Bastianini
@MisPalkis Nie no pewnie, że tak. To nowa generacja zawodników. Treningi, dieta i wiele innych. To już nie te czasy gdzie nie musieli ćwiczyć. Teraz poziom jest dość wyrównany.
@Cypselus: tak, piękną miał historię, tak samo jak Rossi, ale dla tej rozmowy i rozmyślaniu o przyszłości nie ma to znaczenia. Patrzymy na tu i teraz i trochę do przodu. W tym momencie, tj. po kontuzji, wielu zawodników jest od niego lepszych.
@Cypselus: Kiedy ostatnio sprawdzałem, to nie przyznawali punktów za poprzednie sezony, ale jak sobie chcesz: tu i teraz się nie liczy.

Jak już tak sobie rozmyślamy, to pytanie jak długo Honda będzie w stanie płacić tyle ile płaci i nie dostawać wyników. Obstawiam, że jeśli nie będzie w ciągu 2-3 lat tytułu, to mimo całego sentymentu mogą zacząć szukać kogoś nowego. MM93 mimo wyników to nie marketingowy Rossi. Obstawiam, że jeśli
@Cypselus: odświeżę ci pamięć: nie był wystawiony tylko w dwóch wyścigach - i to jest ta wielka różnica?

Był kosmitą, poza zasięgiem, jest "zwykłym" gościem ze stawki. Może będzie znowu kosmitą, może nie. Teraz nim nie jest. W 2021 wygrał dwa razy - to fakt, na torach na których zawsze był zdecydowanie najsilniejszy (tj. w lewo), na tych w prawo z racji swojej preferencji plus kontuzji był po prostu średni.

Zostały