Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za każdym razem jak czytam, oglądam, albo słyszę o pobiciach, albo zbrodniach popełnianych na różowych paskach przez ich mężów, konkubentów, chłopaków to niezłą bekę mam z tego, bo jednak pierwotne instynkty różowych do brutalnych samców są wyższe nad logiką i rozumem:-)
To tak samo jakby mężczyzna brał sobie jakiegoś miastowego szona i myślał, że ona zmieni się dla niego i przestanie dawać na lewo i prawo. No, ale niebiescy w takich sytuacjach wykazują się chłodną kalkulacją i potrafią przewidzieć skutki.

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616c47e9820612000add10c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 24
OP:

No ale oczywiście mogłam siąść, wyciągnąć karty tarota i wróżyć jaki będzie za dekadę i czy w ogóle nastoletnie zauroczenie się tyle utrzyma xD


A po co ta ironia? Po prostu nie chcesz się przyznać, że wolałaś karuzelę emocji zamiast siąść, przemyśleć sprawę i podjąć kroki. A chwalisz się tutaj, że lubisz matematykę. To jak, lubisz myśleć, czy nie?

Btw. Sami kwiczycie tutaj, że uczucie, brak materializmu, bla bla bla.
Tak, tak, wszystko co wskazuje na głupotę bab jest bajtem. Widzę, że znalazłaś sposób na zaoszczędzenie państwu pieniędzy, bo mogą od razu zlikwidować sądy rodzinne, bo przecież wiadomo, że to zawsze wina mężczyzny, a baba jest zawsze niewinna.


@AnonimoweMirkoWyznania: Niezły fikołek kolego.
90% treści pisanych na #anonimowemirkowyznania to są bejty. Dlatego bezpiecznie jest założyć że 100% treści to wymysły znudzonych ludzi i się tym po prostu nie emocjonować, a na pewno
OP:

90% treści pisanych na #anonimowemirkowyznania to są bejty


Słynny Instytut Danych z Dupy?

Dlatego bezpiecznie jest założyć że 100% treści to wymysły znudzonych ludzi i się tym po prostu nie emocjonować, a na pewno nie brać za pewnik.


To po co tu siedzisz? Lubisz marnować czas? Zerknąłem na pierwszą stronę twojego profilu i widzę, że aktywnie odpowiadasz na anonimowych. Więc po co to robisz, skoro wiesz, że to bajt? To
To po co tu siedzisz? Lubisz marnować czas? Zerknąłem na pierwszą stronę twojego profilu i widzę, że aktywnie odpowiadasz na anonimowych. Więc po co to robisz, skoro wiesz, że to bajt? To nie lepiej już odbijać piłeczkę ping pongową o ścianę?


@AnonimoweMirkoWyznania: Robię to w celach czysto rozrywkowych. Lubię sobie pogdybać o czysto hipotetycznych sytuacjach. A poza tym to siedzę na wykopie tylko w czasie pracy, więc jeszcze mi za to