Wpis z mikrobloga

Sorki, ale po posłuchaniu do tego momentu, ten igor jest poziomem moralno-akcyjnym najbardziej zbiżony do strusio-majora.
Tak, jak mówiłem, że olo to taki konon2, to ten kolo to taki strusio2= liże d--y wszystkim, co do niego zagadają..
#kononowicz B E Z K R Y TY C Z N I E !
Jak nie spije się konkretnie i nie ogarnie w końcu własnego 'JA' - to jest przepadnięty i s---------y Z.S. ... #patostreamy
Nizarlak_Horoszczanski - Sorki, ale po posłuchaniu do tego momentu, ten igor jest poz...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gragam26: Zmienic zdanie a byc obrzydlwym falszywcem dupowlazem to roznica. Nic sie nie zmienia ani ruda pala, ani ekokret a twoje zdanie sie zmienia. A to zebranie o numer do knura czy o mody to juz dno. Lansujesz sie na zbiorkach pisze ci typ a ty mu jadra oba lizesz
  • Odpowiedz
@NajsDogsAndKats: Najlepsze jest to, że latex puścił dane @Gragam26 na wykop i po tagu latało jego zdjęcie, ale nie przeszkadzało to gragamowi w tym by dogadać się z latexem w sprawie dostania kamery majora(Tą którą srawek zapakował w torebkę foliową żeby zapach nie uciekał) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem, że chociaż wtedy ogarnie że latexy to niebezpieczne środowisko ale najwidoczniej lepiej stracić godność niż kontakt
  • Odpowiedz
@NajsDogsAndKats: To jest k---a niepokojące, że Rafałek dzwoni do tak młodej obcej osoby, ale no w końcu on tylko podrywał 14 latkę i dzwoni cały czas do tego Igorka, który też wcale nie jest starszy. Że on niby dzieci lubi? Śmaś mi się kce
  • Odpowiedz