Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Titanium1991: właśnie się nie powodzi, takie zachowanie tylko świadczy o tym. Kupienie najtańszego właściwie elektryka na rynku a potem narzekanie że kupiło się g---o. Osoba która obraca dużymi pieniędzmi nie wsadziła by się na taką mine.
  • Odpowiedz
@Titanium1991: Po pierwsze zważ na to, że on sam wywołał negatywne reakcje swoim podejściem. Każdy merytoryczny komentarz najpierw wyszydzał, a później banował. Trudno dziwić się temu, że akcja wywołuje reakcję i im bardziej on przesadzał, tym bardziej ludzie są wkurzeni.
Przykład - badania i waga. Obraża cię to, jeżeli pytam cię o wagę? No, chyba nie. On sam mówił - będą badania, regularne ważenie zawodnika itp. Później zmienił wersję na "wierzcie na słowo". No waży tyle, ile mówi i cześć. A kiedy ludzie zaczęli pytać "dobra, gdzie te badania, gdzie to ważenie" to miał jeden motyw działania: heheh nooo eksperci od diety się zlecieli heheh wiadomo, każdy ekspert internetowy. Po czym oczywiście banował.
Powracam - akcja rodzi reakcję. Jeżeli na koment np. "słuchaj, myślę że sprawa z teslą/iphonem/jedzeniem/czymkolwiek nie do końca wygląda jak mówisz" leciał pocisk i szydera z jego strony, to nie dziwię się, że przy poruszaniu tego samego tematu, ten sam użytkownik który wcześniej pisał merytorycznie, mógł odpisać mu "dobra ulany świniaku, przestań ściemniać bo wiadomo że g---o się znasz". I ja to popieram, a już na pewno rozumiem. On sam zabił merytoryczna dyskusję.

Chodzi mi generalne o skalę hejtu i skalę reakcji w odniesieniu do
  • Odpowiedz