Wpis z mikrobloga

@salamsalejman: kilka lat temu, faktycznie, taki był. Ludzie to dostrzegli i kanał zaczął się kręcić. Potem zaczęła się mitomania, publikowanie materiałów na odpierdziel, a przede wszystkim fascynacja patostreamami i patovlogami - urżnąć się jak wieprz i wrzucać materiały kompromitujące siebie i znajomych.
  • Odpowiedz
@mati75: dla mnie to przydatne, bo chcac gdzies pojechac warto sie zaznajomic jakie tam sa ceny i jaka jest oferta.
Jesli chcialbys pojechac np. do Korei to dobrze wiedziec ile kosztuje alkohol i jaki jest wybor.
Jakie jest jedzenie, co jest popularne.
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: jest sto innych kanałów które robią to lepiej. Majonezowy Pan próbuje łapać się za wszystko, a jak coś jest do wszystkiego, to wiadomo jakie jest. Jako były patron i widz, który zaczynał oglądać szafę przy niecałych 20k subów - mówię to niestety z przykrością.
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: Autorzy tekstów starają się w miarę logicznie uzasadnić swoją niechęć czy krytycyzm twórczości gubernatora. Tylko zarzucając mu socjotechnikę sami ja stosują czyniąc z teorii czy domysłów prawdę i kreując argumenty, na które sami później się powołują. Owszem, poziom filmów spadł od pierwszych daily- pełna zgoda. Zawsze podobały mi się przebitki z muzyczką i jazdą samochodem, zostawianiem kamery w lodówce, później ujęcia z drona itd. Było fajne bo wyło widac,
  • Odpowiedz
@Titanium1991: O, chcesz podjąć merytoryczną dyskusję. To zawsze szanuję. Zatem - choć pewnie nie uwierzysz, że akurat czytałem - pozwól, że odłożę książkę i ci odpowiem. Wprawdzie rozpocząłem od końca, ale teraz będzie po Bożemu, po kolei i od początku.

Tylko zarzucając mu socjotechnikę sami ja stosują czyniąc z teorii czy domysłów prawdę i kreując argumenty, na które sami później się powołują.


Domysły? Już udowodniłem jak wyglądają jego "recenzje" na YT czy stronie testhub, które są opłacone. To lokowanie produktu, którego nie oznacza. Zarzutkę również złapał, trzymaj foto.
Albo kiedy swoimi słowami działał na szkodę innych firm, to też było spoko? Na przykład, gdy o krakowskiej pizzerni Al Forno, słynącej z wyzwania ostrości, zarzucał, że on lubi ostre ale nie będzie jadł ekstraktowych rzeczy, bo to chemia, pomimo, że lokal nie używa żadnej chemii do swoich dań. Przeprosił za swoje słowa? Nagrał czy napisał choć zdanie "słuchajcie, pomyliłem się, przepraszam"? Nie. Poszło w kanał to poszło, przemilczał sprawę i banował każdego, kto ośmielił się przypomnieć o tym, że kłamał
PatoPaczacz - @Titanium1991: O, chcesz podjąć merytoryczną dyskusję. To zawsze szanuj...

źródło: comment_1634503621HAQXvOoirZeCBdSn3BPlQ8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Titanium1991: po pierwsze: widać, że nie czytasz tagu, więc jakim prawem, w jakikolwiek sposób, oceniasz osoby, które się tutaj udzielają? Gdybyś poświęcił choć kilkanaście, może kilkadziesiąt minut na przeczytanie taga, potrafiłbyś rozróżnić rycerzyka od druszlaka. Nie potrafisz, dlatego w tym momencie powinienem skończyć ten wywód, bo Twoja wypowiedź już została skompromitowana wystarczająco mocno, dalej nie trzeba.

Pozwolę sobie jednak na jeszcze jedną dygresję, dotyczącą obrażania ludzi w internecie, bo wychodzi na to, że chcąc nie chcąc, to przez Ciebie przemawia hejt i nienawiść wobec innych. Zacytuję:

"część z was po robocie pierwsze kroki kieruje do dyskontu po tani browarek, którego trzeba strzelić w ilości min. 4 szt, żeby zaakceptować otaczającą
  • Odpowiedz
typ jak sobie wymyśli to jest w stanie rzygnąć 100k na elektryka just for fun, "do testów",


@Titanium1991: generalnie masz po części racje. Ten fragment co cytuje, to nie było for fun, ale po to że skoro koledzy mają to on też. Zachowanie jak dziecko, podobnie jak z innymi rzeczami.
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz:

Napisałem długą odpowiedź odnoszącą się do każdego z akapitów, ale później to przeczytałem i okazało się, że w większej lub mniejszej części się zgadzamy. Oczywiście w kwestii szczegółów moglibyśmy się spierać jeszcze miesiąc. Ale...

Ja nie neguję prawa do wyrażania opinii czy do prób wpłynięcia na tworcę. Neguję metody, którymi społeczność się posługuje. Szafa jedzie 60 km/h, a jest znak 50!! Szafa spotkał się z Przemem i opiermandolili 1.5 litra, czy jak pisałeś- dał Łysej kiełbasę xD. Trzeba go za to dojechać. Za prędkość zgłoszenie na milicję, wypił wódkę- alkoholik, zażartował sobie z żony/konkubiny- cham i
  • Odpowiedz
@tedi900: Mam nadzieję, że żartujesz sugerując, że swoje zdanie wyraziłem w odniesieniu do słów jakiegokolwiek polityka. Jeśli to nie żart to odłóż troszkę politykę na bok, dla własnego zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

W kwestii braku hejtu tu, na tagu- scrolluje ostatnie wrzutki- co widzę?
- where wysryw- pieszczotliwe, nie hejtujące, określenie vloga
- pytanie dzisiaj bez dejli? odpowiedź: wódeczka się sama nie wypije- bez hejtu of kors
- fragment z testhuba
  • Odpowiedz
@mati75: no spoko, powody nie są ważne. Chce, ma >100k na fanaberie. I to boli ludzi tutaj i nie ma co zakrzywiać rzeczywistości i mówić, że jest inaczej. Grubasowi za dobrze się powodzi, ma za dobrze to trzeba go dojechać. A jak nie mam jak to chociaż wejdę na wykop i napiszę, że jest gruuuby
  • Odpowiedz