Wpis z mikrobloga

Co ja wczoraj widzial drogie mikrobusy. Myślałem, że w temacie rurek i pedałów nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć a jednak... Omal nie padłem z przerażenia, gdy idąc wczoraj wieczorem moim oczom ukazał się co najmniej dwumetrowy nastolatek w pomarańczowych rurkach, jego uszy przyozdobione były tunelami, przez które z łatwością mógłbym przełożyć dłoń. Jego nogi były grubości mojego przedramienia, mięśnie czworogłowe uda nieznacznie grubsze niż łydki.

Tak się zastanawiam jak to jest możliwe, że to trzyma pion, i się nie przewróci, i nie zabije. Dlaczego selekcja naturalna,i ewolucja tu zawodzi?

#rurki #rurururkowce #pedalywrurkach
  • 24
@SScherzo: Nie, #!$%@? się w te swoje prawactwa i lewactwa, a ja mam do w dupie. Mam swoje poglądy. Nie mam nic do gejów, a mam coś do rurek. Czemu? Bo oni nawet nie wiedzą, że to zostało im wpojone. W modzie jest pedałkowatość, ciotowatość. Zanikają ideały, męskość staje się passé. Fajnie, tylko kto będzie bronić tego kraju, gdy będzie trzeba? Myślisz że takie coś obroni swoją kobietę, gdy zostaną napadnięci?
@SScherzo: Skończ gadać głupoty, przecież to właśnie idzie w parze. W ten sposób manifestują swoją potulność, delikatność. A zresztą myśl sobie co chcesz, to Ty się będziesz z taką ciotą użerać nie ja. :D Wyśmiewam, bo może dzięki temu dojdzie do kogoś, że to głupie, i wróci do normalnośći. Z resztą podejrzewam, że będzie chodził ubrany jak męska dziwka do pierwszego ostrego #!$%@?.
@doopchuck: wolę taką ciotkę, jak to określiłeś, niż typa, który jeździ po cudzym ubiorze, żeby samemu się dowartościować i upewnić w przekonaniu, że jest się męskim. oni nie muszą przynajmniej udowadniać tego na każdym kroku ;) i tak, wolę taką ciotkę, niż mentalnego dresa.