Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #ligatyperow

Wczoraj postawiłem dwa kupony po 3zł jeden na NHL i jeden na NBA... nie wiem nawet na co, leciałem bo kursach bo się na tym nie znam tak bardzo ;_;

Jeden kupon wszedł dzięki czemu z 246 zł zrobiłem 251,91. Jak ktoś będzie chciał to wkleję poniżej oba kupony...

Teraz czas na środowe meczyki... Pojechałem trochę z ilością kuponów. Mógłbym jeszcze trochę pobawić z multi i ako na typowanych przegrywów ale nie o to chodzi... Kilka kuponów niżej jest postawionych w ten sposób - i tak nie wejdą, a szkoda moich drobnych :D

Kupony opisane na screenie.

Start 200

Stan na dziś rano 251,91

Wygrane/Przegrane + 51,91

Dziś kupony 8-13

Koszty kuponów 151,91

Stan konta 100

PanKara - #bukmacherka #ligatyperow



Wczoraj postawiłem dwa kupony po 3zł jeden na ...

źródło: comment_P0ZGArAdlKcQ77nOU5ddrrL9DT6RRNKL.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKara: nie aż tyle nie :D

W ogóle muszę uważać z entuzjazmem dlatego dziś nie szaleję już. Wczoraj wpłaciłem stówkę na konto i dziś już figurowało w południe 367zł :P, lepiej nie kusić losu. Co do City to są w formie, a CSKA spadek notuje... W ogóle to z przodu Rosjanie cienko http://www.whoscored.com/Matches/776516/Preview/Europe-UEFA-Champions-League-2013-2014-CSKA-Moscow-Manchester-City zgadzam się z tym i czuję, że właśnie tak się może mecz zakończyć
  • Odpowiedz
@mactrix: Imo opłaca się +3 postawić, strzelą 2-3 gole, może straca jednego i będą grać bardzo spokojnie, bo jednak LM jest wymagająca bardzo w połączeniu z sezonem
  • Odpowiedz
@mactrix: Jasne, ale po się teraz wysilać, gdybym ja był ich ternerem, to bym pewnie powiedział, że tak do 2-3 zero i potem na spokojnie żeby się oszczędzać
  • Odpowiedz