Wpis z mikrobloga

A co jak wam powiem, że można nie lubić Mate i nie wyrażać swojego jakże istotnego, indywidualnego, niespotykanego nigdzie wcześniej zdania na ten temat?

Ja rozumiem, że typ jest teraz głowicą mainstreamu, że widać go na playlistach i billboardach, ale ktoś musi stać na czele, wypadło na jego z naprawdę różnych powodów.

Też kiedyś byłem młody i siliłem się na krawędziowość zawsze i wszędzie, wszak odrzucenie chałtury głównego nurtu to podstawa każdego edgy boya. No ale można ominąć ten jakże żenujący etap każdego dorastającego człowieka i po prostu ignorować typa. Serio.

Nie wiem w jakich środowiskach się poruszacie, ale nikt poza Newonce nie forsuje jakoś Matczaka do takiego stopnia, by nienawidzić go jak reklamy media expert. Można żyć naprawdę będąc totalnie nieświadomym faktu istnienia Maty.

Jesteś świadomym słuchaczem i czujesz, że życie jest niesprawiedliwe, bo taki banan klepie milion wyświetleń w kilka godzin, a twój ulubiony artysta ma 60k po miesiącu? Zamiast pisać kolejnego średnio błyskotliwego posta z przemyśleniami z dupy zapostuj swojego ulubionego rapera i pomóż w jego promocji, zamiast nabijać hajpu wokół osoby która powoduje u ciebie pieczenie miejsc intymnych.

#mata #polskirap #muzyka #rap
Iskaryota - A co jak wam powiem, że można nie lubić Mate i nie wyrażać swojego jakże ...

źródło: comment_1634458101VAlfscu3TdwItsZQuF8UL9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Iskaryota:

To. Chociaż ostatnio wydaje mi się, że część z tego ruchu (nie mówię, że większość) to jest po prostu szał lewej strony za słowa jego starego + pisowskich botów. Najbardziej durne argumenty jakie się przewijają to, że to jest:

1) "antysystemowiec" i te memy gdzie z 8 gwiazdkami, przecież przed patointeligencją dopóki mu pisowcy na starego nie zaczęli wjeżdżać to nic takiego nie było i większość jego twórczości się nawet
Need - @Iskaryota: 

To. Chociaż ostatnio wydaje mi się, że część z tego ruchu (nie...
  • Odpowiedz