Wpis z mikrobloga

Akurat uwierzymy, ze wychowujac sie na poznanskich blokach gdzie panowala osiedlowa patola, dziesiony, radia samochodowe, telefony, oklep studentów dla sportu, zerowane browary pod klatówa, kirzona wóda na schodach, smazone jointy za garazami oraz peak polskiej amfetaminy 1990-00... paluch nigdy nie cpal. :D Co za skonczony hipokryta i pantofel. Boji sie o tym nawijac w trackach, bo zona bije.
#paluch #hipokryta #polskirap #narkotykizawszespoko #zonabijealewolnobiega
kre-dens - Akurat uwierzymy, ze wychowujac sie na poznanskich blokach gdzie panowala ...

źródło: comment_1634452280SyW6cF1Kdp2GVUgjCkK2ja.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Myśle, ze skoro tak odpowiedział to nie ćpał, mógł olać to pytanie w przeciwnym razie wyszedł by na debila. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kre-dens: ogólnie temat walenia po nosie w polskim hh to jakieś tabu, Tedas który na 100% wali w rure, pisze o tym w tekstach, zawsze jakoś w trakcie wywiadów unika tego tematu. Jak miał aferę, że wsypał niby jakiegoś dilera to też mówił tylko o marihuanie xD. Żenada. Dorosłe chłopy nie potrafią stanąć przed samym sobą.
  • Odpowiedz
@kre-dens: Być może xD w sumie na galii popkilera siedział se na telefonie a wcześniej wypuszczał numery ze ludzie są #!$%@? w neta itp xD poprostu pomyślałem ze na jego miejscu, gdybym #!$%@? proch to bym w ogole na to nie odpowiadał bo jeśli ściemnia to są ludzie którzy wiedza o tym bo z nim jrbali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@kre-dens: Wychowywałem się w tych samych czasach w Nowej Hucie i też tylko zioło paliłem. Wszyscy tu kwasy zarzucali, grzybki wcinali, fetę walili, a ja pomimo tego, że miałem to wszystko na wyciągnięcie dłoni nawet nie spróbowałem. Także może być to prawda co odpisał Kciuk.
  • Odpowiedz
@qqterens: ale NIGDY się do tego otwarcie nie przyznaje w wywiadach czy na swoich instastory, po prostu temat nie istnieje i tyle xD.

To samo Malik Montana, teksty o dilerce, waleniu pasów, a jak ktoś go upomniał, że siedział na konferencji swojej gali wystrzelony w kosmos to się pruł xD. Ja rozumiem, że walenie stimów to trochę siara ale bez przesady, przyznać się można xD
  • Odpowiedz
  • 6
@thisismaddnes mam to samo (tylko inne miasto, ale dzielnica też z tych "ciekawszych") nic poza ziołem i alko nie próbowałem i nie zamierzam spróbować, choć wszystko było na wyciągnięcie ręki, okazji też bez liku. Wiele znajomych bawiło się w różny sposób. Poprostu nie bawią mnie te klimaty. Więc nie rozumiem #!$%@? się OPa do człowieka palca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Iskaryota: może chodzi o stronę prawną? W utworach można to podpiąć pod fikcję literacką czy coś xD a jak się by przyznał na żywo to bagiety by się mogły #!$%@? skąd bierze towar itd ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kre-dens
Wychowałem się w tamtych czasach, w podobnych klimatach i też prochu nie dotykałem, mimo, że alko i zioło na potęgę leciało, a białe cały czas przewijało się w moim otoczeniu.
Amfy spróbowałem, ale paradoksalnie o wiele później, gdy już mieszkałem w innym mieście i środowisku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Iskaryota: ale po co się przyznawać? To jakieś arcywazne? To tylko piosenkarze i wymyślone teksty, szczególnie Malik Montana, przecież to żaden gangster.
  • Odpowiedz
@kre-dens: oczekujesz że chłop na swoich socjalach napisze że przerobił kilo Polaka? Normalny jesteś, chłop jest dorosły, ma dzieci, bierze odpowiedzialność za swoje słowa, jak tego nie rozumiesz to przykre. Oczekiwać że się będzie na insta ramię spowiadał przez 14 letnimi maciusiami przy rodzinnym obiedzie kitrajacymi telefon pod stolem, zadającym pytania o narkotyki.
  • Odpowiedz
@kre-dens: A może tak po ludzku nie brał. Nikt nikogo nie zmusza. Mnie nigdy nie ciągnęło do stymulantów. Nikt mnie nie zmuszał do brania amfetaminy, ani nie byłem z tego powodu unikany w towarzystwie.
  • Odpowiedz