Wpis z mikrobloga

Nie używaj prądu bo drogi, nie używaj gazu bo drogi, nie jeździj autem bo drogie paliwo, nie pij alkoholu bo drogi nie pal papierosów bo drogie. A tak ogólnie to załóż maseczkę zamknij ryj i płać podatki tylko nie jedz mięsa bo drogie! #gownowpis
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lujaszek: trzeba być świadomym że od lat nadmineire wykorzystujemy te zasoby i trzeba to ograniczyć. Produkcja mięsa i prądu wykończą ziemię. Albo się dostosujesz do tych zmian albo nie będzie tu miejsca dla ciebie. Takie są fakty i taka jest przyszłość
  • Odpowiedz
@Nester86: A może, przperaszam za stwierdzenie, beju trzrba po prostu ograniczyć rozrodczość? Mnożą się kasztany jak króliki a później "oszczemdzajcie zasoby" o połowę zmniejszyć populację i gitówa a nie takie pierdoły
  • Odpowiedz
@Cyberprank2137: jak najbardziej ale nie na zachodzie. Trzeba ograniczyć rozrodczość w krajach 3 świata.
@Ogorek95: nie mam zielonego pojęcia kolego. Nie jestem ekspertem, rzuciłem kilkoma truizmami które widzę że się dzieją.

Myślę że te zmiany już idą i zostaje nam się dostosować. Sztuczne mięso to już fakt a nie wymyśl i jest coraz mocniej promowane.
Auta elektryczne już nawet nie piszę. I zielona energia tak samo.

Nie wiem
  • Odpowiedz
@Nester86: auta elektryczne to pic na wodę dla ludzi którzy w tym nie siedzą. Większość naszej energii jest z węgla, do tego lepiej spalać w aucie niz robić dodatkową konwersję, przesył i generowanie strat na tych procesach. Nie rozumiem w jaki sposób te auta są "zielone", tym bardziej że akumulatory to jeden z najgorszych odpadów na świecie XD

Serio wy się nigdy nad tym nie zastanowiliscie?
  • Odpowiedz
@Ogorek95: ale gdzie ja rozpocząłem dyskusje na temat wyższości aut elektrycznych? Pisze ogólnikowo o zmianach. Naucz się może czytać ze zrozumieniem zamiast wyciągać daleko idące wnioski na podstawie kilku zdań.
  • Odpowiedz
@Nester86: właśnie p--------z kocopoły bez konkretów, nawet politycy takich durnych sloganów nie rzucają.

"Łoooo o autach elektrycznych nawet nie wspomnę! Ale że jak, że złe? Przecież wiem, a czy mówiłem że dobre?" XD
  • Odpowiedz