Wpis z mikrobloga

@Cyberprank2137: jak najbardziej ale nie na zachodzie. Trzeba ograniczyć rozrodczość w krajach 3 świata.
@Ogorek95: nie mam zielonego pojęcia kolego. Nie jestem ekspertem, rzuciłem kilkoma truizmami które widzę że się dzieją.

Myślę że te zmiany już idą i zostaje nam się dostosować. Sztuczne mięso to już fakt a nie wymyśl i jest coraz mocniej promowane.
Auta elektryczne już nawet nie piszę. I zielona energia tak samo.

Nie wiem jakie są
@Nester86: auta elektryczne to pic na wodę dla ludzi którzy w tym nie siedzą. Większość naszej energii jest z węgla, do tego lepiej spalać w aucie niz robić dodatkową konwersję, przesył i generowanie strat na tych procesach. Nie rozumiem w jaki sposób te auta są "zielone", tym bardziej że akumulatory to jeden z najgorszych odpadów na świecie XD

Serio wy się nigdy nad tym nie zastanowiliscie?
@Lujaszek człowieku podatki były są i będę, z czego chcesz utrzymac państwo? Masz jakieś wyliczenia skąd wziąć pieniądze po zlikwdowania podatków? Podatki zawsze będą!

Nie używaj prądu bo drogi, nie używaj gazu bo drogi, nie jeździj autem bo drogie paliwo, nie pij alkoholu bo drogi nie pal papierosów bo drogie. A tak ogólnie to załóż maseczkę zamknij ryj i płać podatki tylko nie jedz mięsa bo drogie!


@Lujaszek: a najwięcej podatków w prądzie, gazie, paliwie, alkoholu i fajkach; lekki brak w logice colego xD
wprowadzić podatek 100% od tych groszy, co ci zostaną na koniec miesiąca!


@s---k: ustawowy dochód gwarantowanmy, to czego nie wydasz przepada i nie można odłożyć na kolejny miesiąc, jak chcesz coś drogiego to bierz na kredyt ale uważaj żeby ci punkty socjalne nie spadły ( ͠° °)
@NPC_358034 a ja nie spinam się na kogo głosować tylko, że w większości wyborcy pis po i lewicy mają poglady propodatkowe, antywolnosciowe. Idioci chca oddawac polowe pieniedzy w podatkach,a reszte w inflacji. Jak ja mam ich przekonac do konfederacji skoro odrzucają samo sedno programu Konfederacji? I wymyslaja inwektywy w ich kierunku, bo nie mogą się wyzbyć swoich chorych pogladow.
@Morduchna: Konfederacja nie była i nie jest alternatywą, bo również popiera postulaty antywolnościowe, tyle że w innej postaci. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Alternatywą byłaby partia zgadzająca się z Konfederacją w kwestiach ekonomicznych ale świecka u podstaw i neutralna w kwestiach światopoglądowych. Ja takiej partii w Polsce nie widzę.
to niech dostosują się ci, którzy realnie szkodzą (korporacje, mega fabryki), a nie szarzy obywatele


@pawel694: Spozywanie mięcha, wozenie dupska w pojedynkę samochodem, zmienianie telefonu co rok, kupowanie ubran, w ktorych się nawet pozniej nie chodzi czy ogolnie kiepskiej jakości (ok polowa ubran kupowanych trafia w ciagu roku na smieci), wyrzucanie odpadów w zły sposób (juz lepiej nie segregowac niz probowac i robic to niewlasciwie), jednorazowe uzywanie worków na smieci i
zero konkretów. Konfederacja nie ma w programie zadnych religijnych postulatów.


@Morduchna: A co to zmienia? W naszym klimacie stanowisko partii to przedłużenie stanowiska jej przewodniczącego, w tym wypadku bosaka. Który, o ile mnie pamięć nie myli, wspierał inicjatywy ordo szuris pod rękę z pisem, i samo to skreśla tą partię w moich oczach.

To, że nie ma jego poglądów zapisanych w programie nie zmienia faktu, że będzie musiał zająć takie a
@Davidozz: Robaki mają na pudełkach od tego gówna napisane, że szkodliwe. Mają grafiki bo wiadomo, że tacy ludzie raczej nie potrafią czytać ze zrozumieniem, w dodatku kosztuje to majątek i smrodzą tym wszędzie przyczyniając się do uszczerbku na zdrowiu innych ludzi (bierne palenie) i jeszcze mają czelność bronić tego swojego nałogu xD
Czekam jak Ci wszyscy zaladowani kredytem na dom pod korek uświadomią sobie ile kosztów dodatkowych rypu prąd, gaz, paliwo i odsetki uświadomią sobie że ich jednak nie stać.