Wpis z mikrobloga

Siema, szukam laptopa do 4,5k złotych na studia. Bardzo rzadko w coś gram i dlatego potrzebuje pomocy bo myślałem o MacBook 2020 z m1 ale potrzebuje kogoś kto mnie odciągnie od tej myśli (tylko jak ma być z Windows to wolałbym żeby jakaś gra jednak działała). Z góry wszystkim bardzo dziękuje. #pytaniedoeksperta #laptopy #studbaza #macbook
  • 22
@Michap33:
Na samym początku zadałbym pytanie co studiujesz i czy na tych studiach będziesz musiał używać jakichś antycznych programów, które mogą być niekompatybilne z macos. To jest najważaniejsze bo jeżeli macbook będzie twoim jedynym komputerem to jednak warto mieć gwarancję, że każdy program będzie tam śmigał, oczywiście możesz bawić się w wirtualizację ale to już kwestia tego czy chcesz tracić na to czas.

Zwróć też uwagę, że za 4,5k raczej będziesz
@Ver0s: Na mojej uczelni głównie chodzi o pisanie projektów w wordl, wiec potrzebuje czegoś co będzie po prostu działało, najprawdopodobniej zdecyduje się na coś z windowsem, bo MacBook kusi bardzo, ale nie chce kupić laptopa, którego nie będę w pełni wykorzystywał. Bardzo dziękuje za obszerną odpowiedź
@darki: Też zamówiłem, jeśli przyjdzie z inną kartą to zwrócę ;) Jeśli rzeczywiście miałby być za 6 tys. to już lepiej w tej kategorii dorzucić do Asusa Rog Flow X13 czy Zephyrusa G14.