Wpis z mikrobloga

@Morituri: jeżeli chodzi o otto to jest bardzo różnie. Większość mówi że do dupy mieszkania i problemy z płatnościami, aczkolwiek znam pojedyncze przypadki, które trafiły zajebiście dobrze jeżeli chodzi o te dwie sprawy. Lecz generalnie nie poleciłbym tej agencji nikomu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morituri: zapytaj gdzie masz mieszkać. Jeśli w OSS na przyczepach kampingkwych to daj se spokój. Jeśli gdzie indziej to bierz. Ja wylądowałem w Almere w 2013 do Alberta gdzie 5 lat pracowałem i fajnie było
@Morituri: "Moje motto, je**ć Otto" i po moich doświadczeniach z tą agencją podpisuję się pod tym obiema rękoma. Już na start zwróć uwagę, że najprawdopodobniej podbijają Ci stawkę w ogłoszeniu tym, że wliczająca w nią tzw. dodatek urlopowy (coś ala wczasy pod gruszą), który normalnie powinien być wypłacany raz do roku bądź w momencie kiedy żegnasz się z nimi. Oni wypłacają Ci to co tydzień. Transport do pracy to jest kpina,
@Sztukimecenas: sa duzo gorsze agencje, taka prawda. Pracowalem kiedys u nich i ja akurat trafilem na bardzo w porzadku lokacje. Co do oplaty za to, to te prawie 100euro jest narzucone przez panstwo bodajze. Kiedys bylo taniej, ale z roku na rok przez to ze panstwo podwyzsza oplaty za cos co nie pamietam, to agencje nie maja wyboru.
Lecz jak jestes na wiekowce, to placisz chyba niecale 80eur.
Co do transportow,
@Noggenfogger: Uwierz mi, że można narzekać na DARMOWY transport, a o Otto mógłbym książkę napisać, jak zła i źle zarządzana jest ta agencja i jak bardzo traktują pracownika jak śmiecia. Mam porównanie chociażby z tempo teamem z czasów kiedy jeszcze oferowali pracę wraz z zakwaterowaniem. Przyjeżdżałeś do nich, dawałeś znak że możesz prowadzić auto. Dostawałeś osobówkę na cały swój pobyt, którą zdawałeś w dniu wyjazdu do Polski czy kiedy miałeś dłuższą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stuwykopek: Warunki zakwaterowania to wiem że tam słabe preważnie to mnie tam nie zdziwi, chyba że na ziemi miałbym spać to podziękuje. Najgorsze to że dużo patologii tam siedzi i bądź z takimi w pokoju, codzienne chlanie, narkotyki, darcie mordy, kłótnie, kradzieże, jak sam pojadę to ciężko mi będzie tam, do tego samotność, bo raczej ciężko się tam z kimś normalnym dogadać, bo takich jest mało.

A ty jak tam byłeś
że wliczająca w nią tzw. dodatek urlopowy (coś ala wczasy pod gruszą), który normalnie powinien być wypłacany raz do roku bądź w momencie kiedy żegnasz się z nimi


@Sztukimecenas: Wiele biur tak robi teraz co by wyplaty wygladaly na wyzsze XD. A saldo wakacyjne co tydzien na 0. Zamiast to odkladac jak jeszcze kilka lat wczesniej robily.