Wpis z mikrobloga

Wywiad dyktatora kaczoparte i jego pojęcie o ekonomii oraz wizja Państwa kaczystowskiego z "dobrze zarabiającymi cwaniakami" aż mi przypomniał pewien żart:

Biegnie zajączek przez las, spotyka ślimaka. Ślimak pyta zajączka:
- Ty, co tak szybko zasuwasz?
- Co ty nie słyszałeś, na nasze łąki weszła Izba Skarbowa i uciekam, bo się nie wytłumaczę, że ja mam futro, żona ma futro i dzieci też mają - odpowiada zajączek.
Ślimak przyśpieszył ...spotyka bociana.
- Ty ślimak, co tak biegniesz?
- Bocian, co ty nie słyszałeś ...na nasze łąki weszła Izba Skarbowa i uciekam, bo jak ja się wytłumaczę, że ja mam dom, żona ma dom i dzieci mają dom.
Bocian poleciał do Afryki, spotyka pawiana.
- Ty bocian, co ty tu robisz? - pyta pawian
- Jak to co? Na nasze łąki weszła izba skarbowa i jak ja się wytłumaczę, że ja co roku mam wakacje za granicą, żona ma wakacje za granicą, dzieci wakacje za granicą...
- Ty bocian, a gdzie to jest?
- W Polsce
- Ty! To kraj dla mnie.......ja z gołą dupą, żona z gołą dupą, dzieci z gołą dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazprawakow #bekazpisu #ekonomia #przedsiebiorczosc #neuropa #4konserwy = #ruskilad #polska #dowcip #ruchosmiugwiazd
  • 15
Taki przeciętny debil bez szkoły z miasta powiatowego od razu może poczuć się lepiej, bo to nie jego wina, ze jest nieudacznikiem,


@ZaplutyKarzelReakcji: Doktor nauk prawniczych po najlepszej uczelni prawa w Polsce i radca prawny, a taki zwykły neuropek bez tytułu naukowego, co nie ma nawet 20k na miesiąc, może czuć się lepiej wyzywając go, bo to nie jego wina, że innym zazdrości
@grubson234567: Słuchałem tego wywiadu. Dla kaczafiego ktoś zarabiający 2,5k euro miesięcznie to "zamązny człowiek" a stopa życia bogatego "nie ulegnie zmiany". No tak myślę sobie stary pryku, ktoś zarabiający 20k miesięcznie na pewno nie zauważy, że otrzymuje o jedną pensje mniej w skali roku xD Najłatwiej mówi się o nie swoich pieniądzach a jeszcze łatwiej kiedy nic nie wie się o życiu w rodzinie żyjąc w domu ze spadku xD