Wpis z mikrobloga

Jarek właśnie mówi że na nowym wale stracą tylko ci którzy żyją z cwaniactwa. Czyli na przykład ja pracujący na etacie, bo mi się zdarzyło lepiej zarabiać XD **** #nowylad #bekazpisu
  • 99
  • Odpowiedz
@kipowrot: Niestety nie, ale odsetek ludzi tak myślących w starszym pokoleniu jest większy, więc jest szansa, że będzie wtedy lepiej.
  • Odpowiedz
@Katsukyun: Ale ja nie pytam o system, tylko Twoje zdanie.

Jeżeli Twoim zdaniem powinienem płacić podatki, po zapłaceniu ekwiwalentu wysokości podatków osoby z średnią krajową to jesteś hipokrytą (sam ich nie płacisz, więc czemu ja mam je płacić), a jeżeli nie powinienem ich płacić to przeczysz sam sobie (bo postulujesz progresję, czyż nie).

To samo tyczy się leczenia prywatnego. Jak złapiesz HIV albo będziesz potrzebował leczenia mięsaka Kaposiego, to nie
  • Odpowiedz
@borjaki: Kaczyński nie przepracował w swoim życiu ani jednego dnia. Dla niego każdy kto zarabia więcej niż minimalna to cwaniak i złodziej.
  • Odpowiedz
@m-wjeczur: Jestem ponad systemem wiec uważam, że mam do tego moralne prawo. To nie ja sobie to wymyśliłem. HIVa nie złapię, bo biorę prep. O dziwo nigdy nie miałem choroby wenerycznej. Nie robię niczego nieuczciwego.
  • Odpowiedz
@ksath: Jarosław to jest zawistny człowiek jak jego krewny wilhelm świątkowski, który nawet na standardy NKWD łamał na tyle przepisy że został odwołany do Moskwy. Ale chociaż dobrze skończył zastrzelony przez własnego syna. Zdrajca narodu.
  • Odpowiedz