Wpis z mikrobloga

Od 8.10 mam części z Bricks&Pieces o statusie "Wysłane", a tracking w zamówieniu dotyczy tylko zestawów co otrzymałem jeszcze tydzień wcześniej. Czy da się sprawdzić status wysyłki jakoś?
#lego
  • 6
@salvador94: nie, one idą zwykłym listą/przesyłką bez trackingu. Sprawdzaj regularnie skrzynkę pocztową i módl się o to, żeby nie podjumał listonosz.
Jak nie dostaniesz w ciągu 2-3 tygodni to zadzwoń na infolinię i wyślą ci ponownie. Poproś też o sprawdzenie adresu - mieli jakiś problem z drukowaniem etykiet adresowych jakiś czas temu, i numer mieszkania lądował w linii poniżej adresu - jak listonosz nie był kumaty, to odsyłali (miałem 2x taką
@salvador94: no to faktycznie może być peszek :)
W każdym razie - na infolinii mogą w razie czego zmienić adres kolejnej dostawy (jeśli by pierwsza zaginęła) - przerabiałem to już
dzwoniłem na pocztę


@salvador94: ej, ale teraz to już wiem, że trolujesz. Zaraz się jeszcze dowiem, że w tej bajce były smoki xD

Przecież nie wmówisz mi, że na poczcie ODBIERAJĄ TELEFON - no nie ma ch...a we wsi. Jeszcze nigdy mi się nie udało dodzwonić na pocztę - gdziekolwiek bym nie mieszkał.