Wpis z mikrobloga

@DerMirker: Na zdjęciu jest nokia e52 czyli telefon mający internet, gps, symbian czyli system będący prekursorem dla smartfonów, taki telefon na 100% śledzi. Bez śledzenia to musi być coś prostszego, coś w stylu noki 3310.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ks2m: tak, wiem, poziomu operaterskiego w żadnej normalnej komórce się nie obejdzie. Mi chodzi o ucieczkę przed Androidem /iOSem, itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DerMirker: Pod Symbiana kojarzę, że była dostępna aplikacja do szyfrowania SMS-ów, nie wiem jak z rozmowami. Ale tak czy siak Nokia E52 to pełnoprawny smartfon, z tym, że już bez wsparcia producenta.
  • Odpowiedz
nic, zwyczajnie nie chcę, aby Google wiedziało, gdzie się znajduję. Co do metra.


@DerMirker: można wyłączyć historię lokalizacji w ustawieniach konta google.
  • Odpowiedz
zwyczajnie nie chcę, aby Google wiedziało, gdzie się znajduję. Co do metra.


@DerMirker: ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co cię tak przeraża w tym Googlu? Że ci celnie poleci produkt do kupienia?

Szanuję, że to to cię martwi, a nie np. instytucje rządowe które przez niekompetencję, kaprys czy twojego pecha mogą od jutra zamienić twoje życie w piekło bez żadnych konsekwencji. W każdym razie pamiętaj, że czego
  • Odpowiedz
@Wap30: dzięki za ten merytoryczny komentarz.

Zwyczajnie nie chcę dawać wielkie korporacji darmowych informacji odnośnie mojego pobytu. Nie chcę się uzależniać od monopolisty i jego wszystkich usług.
  • Odpowiedz