Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bulba1605: ale zjadłbym sobie taki talerz ostrych flaczków na kaciora a potem taką zdrową kac kupę strzelił mniam mniam pozdrawiam
  • Odpowiedz
@BajerOp: No tak krowa w żołądku ma same cudowności i to nie prawda, że jest to początek układu trawiennego, którego efektem końcowym jest gówno. Co do dzbana to idź popatrz w lustro i zapytaj starych czemu cię skrzywdzili kreaturo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiFFredi: oczywiście, że nie prawda kretynie bo początek to otwór gębowy.

Nie sprawdzaj tylko z czego są osłonki kiełbasy bo będziesz w szoku i mama będzie musiała cię podcierac.

  • Odpowiedz
Kretynie? przecież nie jesteśmy spokrewnieni. Widzę że technikum mięsne kończyłeś i przetwórstwo nie jest ci obce. Jestem w szoku jak jesteś mądry i elokwentny, naprawdę otworzyłeś mi oczy na świat, teraz mama będzie mnie podcierać do końca życia. Jesteś cudowny idź do lustra i krzycz JESTEM ZWYCIĘZCĄ.
  • Odpowiedz
@BajerOp: Naucz mnie mistrzu, naucz, tak dużo wiesz o wszystkim, o flakach, kichach jesteś mistrzem #!$%@? flaka, jesteś najlepszy pół wsi tak twierdzi bo drugie pół brało cię w dupę. A teraz #!$%@? i pozdrów matkę ;)
  • Odpowiedz
Synek nie musisz mi współczuć, przejrzałem twój profil i pasuję mi tylko jedno "kozak w necie #!$%@? w świecie". Z mordą skaczesz do ludzi i robisz jakieś przytyki, spójrz w lustro i odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań dotyczących swojej marnej wegetacji. A teraz idź przeproś swoich bliskich bo zawiedli się na tobie.
  • Odpowiedz