Wpis z mikrobloga

Pytanie, w jaki sposób kupujecie gry na Xboxa? Klasycznie płytki (sklep/allegro), bawicie sie z VPNami do Brazylii czy normalnie z Xbox Store? Ja w związku z tym, że mam sporo zaległości to sprawdzam oferty na Xbox Store i poluje na gierki za około 50-80zł. Tylko że teraz nie mam w co grać, a promocji żadnych nie ma i więc szukam innych opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xbox #xboxseriesx
  • 7
@SmutnoMi: Najczęściej kupuje karty podarunkowe do takiej Brazylii lub Turcji ze stron typu eneba.com. Gry w formie kluczy też tam znajdziesz po stosunkowo niskich cenach, najczęściej do aktywacji trzeba jednak mieć VPNa
@SmutnoMi kupuje używki w sklepie z grami, są taniej niż jakbym kupował z vpnem, do tego mam je fizycznie na własność, jak przejdę to w tym samym sklepie oddaje ją za jakieś 60% ceny która dałem i biorę kolejną.
@SmutnoMi: nie kupuje gier, mam game passa. W moim przypadku gdzie gram moze z 2-3h w miesiacu to nie potrzebuje kupowac gier, gdzie mam gamepassa jeszcze 2 lata. Kupilem jedynie diablo 3 na samym poczatku, ale to klucz z turcji na plati.