Wpis z mikrobloga

Kiedy Ryanair ogłasza nowe trasy albo decyduje o "przedłużeniu" działania istniejących?

Interesuje mnie lot do Pizy w przyszłe wakacje, ale w tej chwili nie ma go jeszcze w harmonogramie (jest od listopada do marca). Czy to oznacza, że go nie będzie? Czy mogę liczyć, że trasa zostanie utrzymana, ale informacja pojawi się później? Wiadomo kiedy mniej więcej?

O ile kojarzę taki lot był w poprzednich latach (acz głowy nie dam), ale to akurat nie gwarantuje, że dalej będzie, szczególnie że niektóre popularne kierunki na lato 2022 są już w kalendarzu.

#podrozujzwykopem #podroze #ryanair #kiciochpyta
  • 5
@Regis86: Ja czekam na aktualizacje siatki lodów z jednego lotniska w UK. Na każdej trasie loty można bookowac tylko do końca roku, od stycznia nie ma nic. Podobno tanie linie stosują taki zabieg żeby trochę postraszyć dane lotniska dla których tanie linie są głównym źródłem dochodu i wynegocjować korzystniejsze warunki finansowe na kolejne lata. Może u Ciebie jest podobnie
@Regis86: co by nie było to nie masz pewności jak to będzie. Jeśli coś uznawać za pewne to tylko ważniejsze lotniska, a Piza takim nie jest. Może zniknąć z dnia na dzień, albo puszczą to z jakiegoś Szczecina.

Więc nie przejmuj się tym, jak chcesz polecieć do Pizy, to lot do Bergamo będzie niemal z każdego lotniska w PL. Stamtąd to już tylko 300km.