Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 365
#neuropa #bekazprawakow

Nic mnie tak nie brzydzi, jak prawackie barachło, które naśmiewa się z rzeczy, przeciwko którym protestuje nienawidzone przez nich lewactwo.

Pragnę przypomnieć, że ziomek waszych kolegów faszoli, próbował zagłuszać przemówienie kobiety, która brała udział w Powstaniu Warszawskim, a wszystko dlatego, że opowiedziała się po stronie tego nienawidzonego przez Was lewactwa.

A teraz z uśmiechem na ustach pójdziecie na Marsz Niepodległości, którego Bąkiewicz będzie jednym z głównych bohaterów.

To prawaki i ich przydupasy wychodzili i naśmiewali się z KODu na przełomie lat 2015/2016 i wychodzili na ulicę, aby naśmiewać się z prostestujących przeciwko upolitycznieniu sądownictwa.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow 

Nic mnie tak nie brzydzi, jak prawackie barachło,...

źródło: comment_1634244753fZ13PiQ1WqBIPBU0miqpuy.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Neubert:
W ogóle beka, że prawaków tak bardzo dziwi fakt, że Polki chętniej protestują przeciwko konieczności rodzenia martwych płodów, (a taka konieczność może wytworzyć traumę na całe życie) niż przeciwko temu że cena mielonki w Biedrze wzrosła o ku\*wa 5%. xD

Inflacja jest długofalowym problemem, a takie ludzie odczuwają dużo lżej. Ale oczywiście kuc nie rozumi, i to wszystko wina P0lek, bo nie protestują za tym, za czym kuc chce, żeby
  • Odpowiedz
Pragnę przypomnieć, że ziomek waszych kolegów faszoli, próbował zagłuszać przemówienie kobiety, która brała udział w Powstaniu Warszawskim, a wszystko dlatego, że opowiedziała się po stronie tego nienawidzonego przez Was lewactwa.

A teraz z uśmiechem na ustach pójdziecie na Marsz Niepodległości, którego Bąkiewicz będzie jednym z głównych bohaterów.


Srogie urojenia. Nie mam kolegów "faszoli", nie wybieram się na MN i nie uważam MN za dobrą inicjatywę, a na Bąkiewicza pluję. Masz już przepalone
  • Odpowiedz
@Neubert: No to nieźlepofałdowany lewaczku, odnieś się do argumentów, które tam zastosowałem, a nie atakuj mnie swoimi urojeniami o MN, faszolach i innych prawakach, bo w żadnym miejscu nie zasugerowałem nawet przynależności albo poparcie dla wyżej wymienionych.
  • Odpowiedz
@dubstract: A nie lepiej nagłaśniać podczas protestów zarówno kwestie społeczne, jak i ekonomiczne? ¯\_(ツ)_/¯
Poza tym - inflacja jest też związana z cyklem koniunktury i globalną sytuacją ekonomiczną. Rząd może temu przeciwdziałać, jednak nasz robi to średnio udolnie, imo.
Natomiast kwestie obyczajowe/społeczne są mniej zależne od globalnych zmiennych. Tutaj rząd PiS wsadził kij w mrowisko, jednak całe szczęście, że społeczeństwo się w związku z tym oburzyło.

  • Odpowiedz
@Kotouak: Jest wiele kwestii, dla których warto protestować. I nigdzie nie wyśmiałem idei samych protestów ws. aborcji, ale wyśmiałem priorytety, jakimi kierują się Polacy. Post Neuberta jest bezczelną manipulacją i kłamstwem.
  • Odpowiedz
  • 30
@Neubert W ogóle to zawsze mnie #!$%@? takie szufladkowanie z gatunku: które poglądy są godne protestów, a które nie.

Ludzie są różni i mają inne hierarchie wartości. Dla Julki ważniejsze będą kwestę światopoglądowe jak aborcja, dla Kuca podatki i "Wolny Rynek©®™".

Różnica jest taka, że Julki są w stanie zorganizować duże protesty w całym kraju, a kuce potrafią tylko wyzywać lewactwo na wykopczanie xD
  • Odpowiedz
@dubstract: no dla mnie takie priorytety śmieszne nie są. Jednak nie oszukujemy się - kwestie społeczne budzą więcej emocji, niż gospodarka.

  • Odpowiedz
co jest tak trudne do zrozumienia w sformułowaniu "zamknij ryj i do budy", że muszę to drugi raz pisać? Przeliterować ci to mam, żebyś ogarnął?


@mnik1: Jeszcze raz ci to wyjaśnię - nie jestem twoim starym, nie wychowano mnie takimi komendami. Już rozumiesz? Czy ci to przeliterować? Pięknie się zesrałeś frustracie.
  • Odpowiedz
@dubstract: Już my tutaj wszyscy wiemy jakimi komendami cię wychowano - jak się światełko nad portretem Jarosława zaświeciło to ślinka sama z mordy leci, c'nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Neubert: @mnik1: mnie niesamowicie śmieszy teoria, jakoby KOD miał być zbawieniem narodu.

Tyle lat było "a za PO", teraz będzie "a za PiSu" i kolejne lata tłumaczenia afer przyszłej władzy aferami pisu. Ten kraj nie ma już przyszłości.
  • Odpowiedz
Dalej naśmiewam się z KODu i nie widzę w tym niczego złego. KOD to szury, tyle, że z lewej strony.


@dubstract: naśmiewasz się z protestów przeciwko niszczeniu prawa? Bez niezawisłych sądów masz państwo kartonu i republikę bananową, gdzie każdy biznes, każdy obywatel może zostać zgnieciony przez władzę, bo tak sobie władza wymyśliła. Ale nie, bo to lewacki KOD, to wyśmiewamy te protesty, mimo że działają w elementarnej dla funkcjonowania państwa sprawie.
  • Odpowiedz