Wpis z mikrobloga

Weźcie mi pany z tagu #przegryw powiedzcie tak (szczerze) po co wam dziewczyna?
Chodzi tylko o segz? (można go kupić) obrzydliwe? A myślicie że przeciętna polka co robi weekendami? co robią studentki przez wakacje hmm? #roksa przez wakacje jest zalewana studentkami. Bez uczuć? A wy myślicie że "chady" jak r00chają? Jedną noc spędzają z taką julką and that's it... Nie ma uczuć tylko zaspokojenie potrzeb.

Chcecie związku, uczuć?
Przecież, WY nie jesteście szczęśliwi będąc sami ze sobą więc... Powiem to może tak... Różowa tego nie zmieni (będzie sie wam wydawać że zmienia, bo czujecie sie lepiej i macie siłę, bo w końcu macie dziewczynę obok siebie) Ale to g0wno prawda, zwykłe złudzenie!
Wystarczy mała kłótnia, małe potknięcie z waszej strony i leżycie jak kłoda, a takowa kłótnia czy wtopa by się zdarzyła na 100% bo kobiety jak i w ogóle ludzie szukają i lubią przebywać z kimś z kim jest im lepiej i przyjemniej, do tego kobiety lubią "testować" chłopa, często stawiając go również między młotem a kowadłem.

Wykładając kawę na ławę. Nikt nie lubi siedzieć ze stypiarzem któremu brak charyzmy, nigdzie nigdy nie był, nigdzie nie wychodzi, nic nie zmienia i do tego nie ma właściwie niczego "ciekawego" do powiedzenia, zatem związek i tak by sie rozleciał. Kobiety lubią jak coś sie dzieje (dlatego większość wiąże sie z "badboyami" bo mają o czym gadać z koleżankami i ogólnie coś sie dzieje, trochę jak w serialu)

No ale ja tu o związku a do takowego związku i tak jest przecież daleka droga... Bo żeby w ogóle rozpocząć znajomość trzeba wychodzić z piwnicy aaaAA Aaa to jak wiadomo dla wielu już jest WIELKI problem. No bo gdzie? po co? i właściwie to niech sama do mnie przyjdzie, "bo ja chcem mieć szarą myszkę" No, to chciej dalej... Może takową znajdziesz.
Do tego dochodzi stres (bo skoro nie randkowaliście nigdy) to ten stres was przeżuje i wypluje... (Kobiety to widzą i odczuwają) Będziecie sie starać by wypaść jak najlepiej a po randce (o ile nie #!$%@? w trakcie trwania randki) kiedy do niej napiszecie ona wam już nie odpisze. (Niestety takie są p0lki, ghostują bo nie mają szacunku do drugiej osoby) Wy będziecie myśleć i sie zastanawiać co zrobiliście źle i czemu ona nie odpisuje.. Może spróbuje jeszcze jutro i pojutrze napisać... Good idea...

NEXT to portale randkowe... Lepiej dajcie sobie spokój z tym shitem, to jest dobre dla "chadów" by "julka" mogła być peklowana jednej nocy. Ew żeby samotna madka 500+ i 200 minus na fajki, mogła znaleźć przystojnego, zarobasa który chce zostać "beciakiem" i zadupcać po 12h żeby "biedna" madka miała lepiej (bo przecież ona zasługuje, jej sie należy, a tak w ogóle to nawet tego wymaga) Tak więc, przeciętny kowalski nie ma tam czego szukać.

No i na koniec, każdy kto miał więcej niż 1 związek w dorosłym życiu wie jakie kobiety mają odpały. Mogę to powiedzieć wprost...
Nie warto się za nimi uganiać na siłę ani w ogóle... Polki są już tak "zaprogramowane" by jak najbardziej rozkochać w sobie partnera, wykorzystać go materialnie (za plecami go obrzucić g0wnem) po czym jebnąć nim jak zabawkę o ścianę. Wiem że ktoś powie że nie wszystkie takie są, zgadza się, jakieś 10% kobiet w tym kraju może jest na naprawdę "normalnym" poziomie. Cała reszta no niestety, głównie patrzy na to czy sie "opłaca" i czy nie będzie wiochy przedstawić swojego przyszłego partnera swojemu środowisku. Bo wiecie, będziecie sie przykładowo podobać poznanej dziewczynie ale, jej koleżanka powie jej że np, macie za grube brwi i za małe palce i ta wasza poznana "miss piękności" puści was kantem mimo że sama będzie mieć lifting mordy z resztą jak dużo większa część p0lek.

Nie dążcie do tego co narzuca wam społeczeństwo. Rozwijajcie się i bawcie życiem a przede wszystkim miejcie wy*ebane na drugiego.

#zwiazki
#przegryw
#blackpill
  • 8
@MrN00ne: Tylko trochę prawdy w tym jest, ale proszę nie nadużywaj stwierdzenia " Jeśli nie jesteś szczęśliwy sam ze sobą to związek nic nie zmieni "

Ja mam normalnie ogarnięte życie i socjalizacje, ale jedynie czego mi brakuję w życiu to bliskości. Mam trochę nadal do ogarnięcia wizualnie, by awansować rangę wyżej, a to tylko kwestia zmienienia pracy i oszczędzania przez jakiś czas. Chciałbym z kimś wyjść kto mnie wysłucha w
@MrN00ne: przedstawiłeś dokładnie mój pogląd, ja przykładowo chcę spełnić swoje zachcianki z przeszłości typu dobry komputer i gry, przy okazji zamieszkam w domu jednorodzinnym zupełnie sam bo mam taką możliwość, kobiety mają odpały i przede wszystkim #!$%@? mnie jedna wspólna cecha większości kobiet czyli absolutny brak zdecydowania. Miałem 2 związki i szczerze jest mi wygodniej bez kobiety, nie czuję nienawiści do kobiet bo to tak jakbym wściekał się o to że