Wpis z mikrobloga

@Jabby: O "Alice..." zapomniałem zaraz po finale (i nadchodzący sezon nr. 2 lata mi koło tylnej części ciała),a "Squid Games" jak nic zostanie mi w głowie kapkę dłużej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ef4L:

Kwestia gustu. Squid właściwie wszystko wyjaśnił i rozwiązanie zagadki co tam się dzieje było typowe do bólu. W Alice dalej nie wiadomo, przez co drugi sezon nadal będzie miał atmosferę tajemnicy. W przeciwieństwie do Squida.
  • Odpowiedz
@Jabby: alice nie było dobre. Z tego co wiem to wczesniej było anime Alice i w serialu bylo wlasnie widac, ze jest naciagany, bo byl robiony pod komiks/mange/anime. Akcja z dupy, przerysowane postaci.
  • Odpowiedz
W Alice dalej nie wiadomo, przez co drugi sezon nadal będzie miał atmosferę tajemnicy. W przeciwieństwie do Squida.


@Jabby: A ja wolę serial który zamyka się, a nie kończy cliffhangerem. I w wielu przypadkach historię lepiej jest zamknąć i odejść w chwale, niż ciągnąć takiego obrzydliwego trupa jak chociażby dom z papieru który był napisany pod 1 sezon. Nie interesuje mnie co będzie w drugim sezonie za rok, czy dwa, chcę
  • Odpowiedz
@Jabby: właśnie oglądam, jestem po 5 odcinkach. O ile pierwsze dwa można było jeszcze traktować w miarę poważnie, miały fajny klimat, tak im dalej w las, tym gorzej. Tu za bardzo czuć mangowy styl i piszę to jako fanatyk anime. Zwykle nie oglądam live action na bazie m&a, bo od zawsze uważałem, że wyjdzie z tego groteska. Tutaj to zacząłem po obejrzeniu Squid Game nie sprawdzając czy na czymś bazuje. I
  • Odpowiedz