Wpis z mikrobloga

@MieszamKaweOlowkiem: chyba tak, musiałabym najpierw poszukać tylko wzór na pasująca głowę krowy i przetłumaczyć bo pewnie gotowca świątecznego nie ma nigdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Magadanka: na razie poszedł jeden, ogólnie na grupach szydełkowych każą wołać więcej po wyliczaniu godzin i ponoć mają zbyty, ale wydaje mi się ze to nie ma aż takiej wartości w oczach klientów, bo to jednak tylko ozdoba. jednak na sklepikach
@Missudi ale piękne. Też mam w rodzinie ciotkę co robi piękne maskotki, swetry, czapki, szaliki, obrusy, poduszki nawet zdarzyło się jej zrobić dywany. Ale nie ma dużego popytu na to :/ Ostatnio oddala cały worek dla domu dziecka, bo było jej szkoda tego w worku trzymać.
@didolo03: noo, niektóre rzeczy szybko idą, ale jak trzeba szyć ileś elementów ze sobą to już spowalnia. Czemu głąbów, to wychodzi paręnaście zł za godzinę, są gorsze rzeczy xd
@girldoma: ojej, szkoda :( choć dla dzieci najs. No może tu też tak będzie, kto wie. Na grupie szydełkowej widziałam że jednym szło ok, a innym nieopłacalnie, chyba kwestia szczęścia, marketingu, różnych takich, za parę miesięcy u niej się rozjaśni bo