Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem pytania. Możesz rozwinąć?


@yanush: nie pytaj. to sa ludzie ktorzy z automatu, co by nie zrobil, to nienawidza Stanowskiego. nawet jakby swiat zbawil to by bylo ze "pewnie dlatego zeby miec 10 mercedesow a ty jestes #!$%@? bo uwierzyles"
ciekawe jaką krzywdę im Stano zrobił w życiu, że tak go nienawidzą, bo coś musiało zajść.


@yanush: ma swoje zdanie, czesto malo popularne a tego ludzie nie lubia. poza tym ma hajs, robi to co lubi, to tez #!$%@?.
@Hypeman: dlaczego? Nie kupiłeś nigdy kurtki, albo innej rzeczy, której prawie nie nosisz, nie używasz, tylko sobie gdzieś zalega?
@Ark00: fajny, wirtualny, korzystam z wielu rozwiązań tego typu i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yanush: no i super.
Bardzo dużo ludzi tutaj nie jest w stanie zrozumieć, że ktoś może dla zabawy wydać te 180 zł.
Daleko mi do poglądów Stanowskiego, ale ta cała inicjatywa jest dość ciekawa, i nawet jeśli nie wyciągnę z tej imprezy nawet złotówki, to nie będę żałował.
@yanush: przy 3 akcjach masz też bonus skauta? Ja wziąłem 2 i to jak za darmo, bo kiedyś byłem zainteresowany kursem skauta i kosztował koło 400 zł.