Wpis z mikrobloga

K***a mać czy w EU nie ma innych foteli biurowych niż chiński szajs rebrandowany na pseudo Polskie/Niemieckie marki i HM za 6-7k?

Chciałem kupić parę/10 sztuk foteli do pracy przy kompie po 8-10h dziennie w zakresie cenowym 2000-3000 za sztukę. W USA widzę jest spory wybór i dużo recenzji poszczególnych modeli, a w EU/Polsce jest cisza i praktycznie zero sprawdzonych produktów, jakby wszyscy kwoczyli tyłek na taboretach.

Czy ma ktoś z Was doświadczenie z fotelami w takim zakresie cenowym i byłby w stanie polecić coś dobrego?

Must have:

- Nówka nieśmigana
- Zagłówek
- Pasuje do różnych sylwetek - oczywiście w ramach rozsądku, nie chodzi mi o skokszonych 150 kilogramowych byków 2m wzrostu, ale jeśli ktoś ma brzuszek to żeby się zmieścił i czuł się komfortowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Oparcie siatkowe, żeby się ludziska nie zgrzały
- Cena 2000 do 3000 PLN

Byłoby spoko gdyby:

- Po trzech latach nie był do wyrzucenia
- Siatka była też pod tyłkiem, choć wiem, że z tym może być ciężko w takim zakresie cenowym

Nie wiem czy są to realistyczne wymagania, jeśli tak jest to dajcie znać, wtedy pomyślę o większych budżetach.

#homeoffice #pracbaza #januszebiznesu #fotelbiurowy #krzeslobiurowe #fotel #programowanie
  • 15
  • Odpowiedz
@PanJson: Wygląda git i oglądałem je już wcześniej, tylko zastanawiam się jak jest z gwarancją i serwisem w grospolu, z tego co wiem to właśnie rebrandowany chiński produkt, przedzwonię do nich i się popytam dla pewności. Dzięki.

@Papf_: o! Elzap jeszcze nie obczajałem, looknę co tam mają, thx.

@Uzytkownikportaluwypokpeel: Niestety szukam czegoś do biura dla zespołu i trochę się nie wpisze w klimat ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@szermierczyk: Na pewno NIE polecam gamingowych Secretlabs.
Mają bardzo dużą wytrzymałość na obciążenie spoconych grubych neckbeardów, ale oparcie jest twarde w #!$%@? i jak przyjechał to tak #!$%@?Ł plastikiem że musiałem go wietrzyć trzy tygodnie i prać odkurzaczem wodnym (°°
I do tego drogie - absolutenie nie polecam.
  • Odpowiedz
@szermierczyk: Na tym pułapie cenowym możesz dostać już coś lepszego niż produkt firmy krzak - jakim jest np. Ergohuman. Nie miałem z nim do czynienia przez dłuższy czas, ale Profim Accis Pro w sensownej (może nie pełnej) konfiguracji powinien być w tym budżecie
  • Odpowiedz