Wpis z mikrobloga

Takie przypomnienie dla tych co wierzą feministkom, że to toksyczna męskość, patriarchat i prawica odpowiada za wasze cierpienie. One wcale nie pomogą, ich działania to jedynie zrzucenie standardów z różowych, przy zachowaniu standardów wobec niebieskich, a wszelkie ich przymilanie jest jedynie podyktowane poparciem wyborczym i niczym więcej.
#przegryw #incel
77023 - Takie przypomnienie dla tych co wierzą feministkom, że to toksyczna męskość, ...

źródło: comment_1634135233ecwZRJwXObFWYGDJG1dwaM.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: cholera, rozmazał sie, dzięki za zwrócenie uwagi
Treść ze screena:
To jest aż śmieszne- jak to jeden kolega wyżej napisał, że ktoś na randce zastanawia sie nad takimi rzeczami. Facet nawet w matriarchacie powinien być gentelmanem i umieć sie zachować- być silny, opiekuńczy, czy pokazać, że umie zadbać o rodzine. A tu mi piszesz, że nawet kolacja cie przerasta.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice:

oszczedności na koncie 123pln

haha, dobre, mam 100k oszczędności a i tak na pierwszej randce nie zapłace nigdy za dziewczyne bo i niby z jakiej pyty? jak już się znamy, mamy jakąś relacje, to spoko, raz ja raz ona. Ale dlaczego mam fundować komuś jedzenie/picie, tylko dlatego że ma cipsko między nogami? xD
  • Odpowiedz