Wpis z mikrobloga

Mam dylemat bo mam propozycje zeby jechac do zakopanego chyba w pierwszy weekend listopada z siostra jej od niedawna mężem, jej kolezankami (chyba dwie z chlopem i chyba 3 same ale mi sie nie podobają jakby co)i do tego jeszcze dwoch ich znajomych ktorych znam z kawalerskiego (jeden bedzie sam, drugi z żoną)

No i mam dylemat bo wydaje mi sie nie opłaca.. Nie wiem jakie beda koszty bo dopiero jak beda wiedziec kto jedzie to zaczna szukac chaupy, ale podobno za nocleg minimum 200,(a wiec moze byc wiecej)a do tego dojazd, żarcie, picie i nie wiem czy cos jeszcze. Podejrzewam ze moze wyjsć za wszystko mi tak z 500-600zl. wiec wydaje mi sie ze aie nie oplaca. Mialbym za to z 9 wizyt w klubach do ktorych ostatnio zaczalem chodzic. Albo jakos optymalniej mozna by to wykorzystac. A to tylko piatkowa noc, sobota i w niedziele o 12 powrót. Nie wiem tez jak by bylo w tym towarzystwie. Z tymi co bylem na kawalerskim bylo spoko, ale jak z tamtymi kolezankami bedzie to niewiadomo.
Czyli w skrócie - szkoda mi kasy, chociaz moze i byloby fajnie(a moze i nie?), ale wydaje mi siie ze ta samą kwote mozna wykorzystac na jakies lepsze atrakcje. Ci co tam jadą są bardziej dziani

Ale nie wypada tak napisac jak wam napisalem a cos musze napisac, bo sie mnie zapytala dzisiaj na fb jedna z tych kolezanek ktora to organizuje bo juz chca rezerwowac domek.

#pytanie #pytaniedoeksperta #glupieproblemy #zalesie
  • 12
@lukdjy Ja mam zawsze takie dylematy, bo z jednej strony wydaje sie ze sie nie opłaca, a z drugiej "a moze jednak bykoby warto bo nogdy nic nie wiadomo". Moze bym sie z niminlepiej zaznajomil itd. Ale z drugiejnstrony sobie myske ze za ta kase moge lepiej wykorzystac i np. pojechac sobie za 250 i pozwiedzac to zakopane (ktos ostatnio pisal ze są tam nockegi za 50zl) wiec zobaczykbym zakopane za polowe
@lukdjy Nie mam kogo. Tzn. mam jakichs dwoch kolegow ktorzy by pojechali ale tylko ze mną a nie wiem czy by sie odnalezli w tym towarzystwie. A jesli nawet to raczej reszta by nie chciala zebym kogos obcego znosil wiec to raczej nie wchodzi w grę
@lastro: wszędzie, dosłownie wszędzie ludzi od za$#@##ia że trzeba się przepychać, wszędzie jakieś stragany no i wszędzie jest pod górę(na kacu to jest dramat) ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i tanio też tam nie jest