Wpis z mikrobloga

Mirki, ogrywał ktoś z was #outlast na #nintendoswitch? Mam mały problem, mam oleda, i czerń w tej grze jest poprostu zielona, eksperymentowałem z gammą, i innymi ustawieniami z poziomu gry ale nic nie mogłem zrobić, w świetle oczywiście wszystko wygląda bardzo dobrze, nie ma żadnej zieleni, niestety czerń wygląda tragicznie, problem ze Switchem też do wykluczenia, odpaliłem inne gierki i najzwyczajniej w świecie czerń wygląda bardzo dobrze. Wrzucam screena #kiciochpyta #gry
Pobierz SzympekSzympkowiak - Mirki, ogrywał ktoś z was #outlast na #nintendoswitch? Mam mały ...
źródło: comment_1634061585BuvskvIFHGllOnM3XULx0A.jpg
  • 37
@Pabick: W Outlasta całkiem przyjemnie, gdyby tylko nie ta zieleń w ciemnościach, wydaje mi się poprostu, że port Outlasta nie był jakoś przygotowany na ten wyświetlacz przy poprzednim ten filtr mógł zrobić bardzo dobrą robotę przy przechodzeniu przez bardzo ciemny obszar, tutaj wygląda to poprostu źle
@desygnat: okej dziękuję, ale wydaje mi się, że problem w przypadku wadliwego wyświetlacza powinien dotyczyć każdej chwili użytkowania nie tylko czerni w outlascie, odpaliłem Delatrune, Animal Crossing, Zelde, Mario Kart 8, zrobiłem ogromne zbliżenie na czarny tekst i wszystko wyglądało idealnie, zero zielonego koloru, cały ekran w głębokiej czerni
@desygnat: ja lvl 24, miałem każdą konsole chyba i najlepsze co mnie spotkało to Switch, jeszcze tak mega miło się zaskoczyłem eshopem, jak miałem V1 to w eshopie pusto, nic poniżej 120 zł nie znalazłeś, a jak było to jakieś crapy minigierki poprostu, teraz wchodzę, Civ6 na promce, masa gier w świetnych cenach i indyki i porty z Pc, jeszcze jak ma wyjść Dying Light 2 i jak Nintendo pociągnie temat