Wpis z mikrobloga

  • 16
Poświęciłem się i obejrzałem film u koniecznego o #metahero z #robertgryn i musze przyznać że ta idea to mega gówno. Całość bazuje na hajpie i niczym nie potwierdzonej potrzebie skanowania wszystkiego. Konieczny zachwycony skanowaniem a sam nawet japy nie chce pokazać. Niby obaj zainwestowali w Kange ale nie wiedzą o tym na wzajem xd. Gryn rzuca liczby i niby firmy sie tym interesują ale zero konkretów. Influencerzy beda za darmo skanowani, lud za hajs. Szejk Dubaju #!$%@? wie jak się nazywa. Sony kładzie kasę. No ja #!$%@? tez współpracuje z sony. Mam w domu aparat sony. Nasza współpraca jest super! Tu jest podobnie.
W komentarzach typy prawie spazmów dostają na myśl o skanerze. Chetnie bym to solidnie zaszortowal bo moim zdaniem ten projekt tak ostro sie #!$%@? że bol dup będzie na Andromedzie słychać. Jeszcze jest czas na zarobienie paru groszy ale mirki trzymajcie się od tego sytuacją z daleka.
Polecam #bitcoin i #ethereum a nie jakiś syf. Moze sie mylę ale jakby co to ostrzegałem.
  • 9
  • Odpowiedz
@giermek W altach nie chodzi o to zeby mialo sens tylko zeby byl hype. Nawet gdyby skanowanie mialo sens to i tak tutaj crypto do niczego nie potrzebne, co nie znaaczy ze coin nie pojdzie w gore przy odpowiednim marketingu.

A skanowanie ma sens jak bedzie dalo sie to jakos wykorzystac. Mozliwosci jest mnostwo.
Juz samo wykorzystanie w grach jesli da sie jakos zintegrowac to masz miliony uzytkownikow, pewnie poki co tylko
  • Odpowiedz
beke mam z kryptoekspertow wykopowych co albo uwazaja ze alt musi byc jakis niewiadomo jak undergroundowy albo nie kupią i beda #!$%@? ze nie ma sensu ze gowno itd byle tylko ktos inny nie kupil
  • Odpowiedz
@giermek: Cały czas o tym gadam. Generalnie to samo co ty. Niech ludzie inwestują ale niech się tak nie spuszczaja
Dascoin miał byłych dyrektorów Volvo i współpracował z carta Worldwide, Futurenet sponsorował Formułe 1 Bartosz Nafalski przywrócił markę Frugo do życia i co ? i jajco wszystko leży na hyipforum w dziale scam.
Najlepszym papierkiem lakmusowym jest to klepanie o potencjale na 10 czy 100usd czyli witamy w top 5 krypto.
  • Odpowiedz