Wpis z mikrobloga

Witam szanowną ekipę #newworld NEW MIRKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas na przeniesienie zbliża się nieubłaganie (tzn. kiedyś będzie :P).
Dlatego trzeba usystematyzować, przedyskutować parę kwestii i wyjaśnić wątpliwości:

1.
Kwestia serwerów https://forums.newworld.com/t/server-transfer-update/354335

1.1. You can move your character to any world in your region, except:

1.2 You cannot move your character to a full world.

Ad 1.1: Regiony to np. US East (NOVA) lub EU (Frankfurt)
przypuszczam, że 100% siedzi na EU więc tutaj nikt nie będzie migrował np. z US
Druga sprawa każdy region ma serwery (światy), widzę, że wszystkie PL/EN serwery są na świecie Vanaheim, więc czuję, że tutaj nie powinno być problemów. Jeśli jesteś na innym świecie niż Vanheim to napisz to.
1.2 nie kumam o co tu chodzi xD

2. Proponuję, po tym jak trochę czasu minie i transfer się ustabilizuje znaleźć jakiś nieoblegany serwer. Wydaje mi się, że nie ma co na siłę szukać PL/EN bo one z góry będą zakorkowane. A chyba nikomu nie zależy na tym, żeby wieczorem wbijać w kolejkę >1k.
Po drugie jeśli wbijemy do jakiegoś świeżego świata to będzie nam łatwiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tu sprawdzisz w jakim świecie jesteś: https://newworldstatus.com/

3. Założyłem serwer na Discordzie https://dis cord.gg/ Ku8r3K8g (trzeba skleić sobie linka bo wypok nie przepuszcza linku)
Jak już wejdziecie to ustawcie sobie nick na taki jaki macie w grze. Mega to ułatwi komunikację. Ewentualnie nick z gry + nick z Mirko. Jak wbijecie na discord to przywitajcie się na kanale witającym i napiszcie jaki macie nick na wypoku a jaki w NW. Jak ktoś zapomni później kto kim jest to będzie można tu wrócić i sobie przypomnieć.
Oczywiście serwer discordowy będę rozbudowywał, na razie to taka testowa wersja.

4. Kwestia celu, który sobie obierzemy:
To, że zakładamy kompanię to raczej oczywista oczywistość, tylko jaki cel sobie ustawimy?
- światową dominację?
- czy może będziemy się skrzykiwać w małe grupki żeby robić ekspedycje lub biegać sobie wspólnie po świecie?

5. Wybór frakcji: aktualnie jestem z maruderami, ale jest mi to rybka jeśli będę musiał zmienić na inną. Pogrinduje się w nowej frakcji.

Wołam ludzi, którzy się zgłosili:
@lukasz_chalinski: @meres @r4mz3yyy @Machas @wunrz @6poziomprokrastynacji @p0dacci_ @Darash @kazzr @Bestek @Fingolfin @pianko23232 @szyderczy_szczur

Jak możecie to wyplusujcie wpis, będzie bardziej widoczny i może uda się zwerbować więcej ludzi.
Pobierz acidd - Witam szanowną ekipę #newworld NEW MIRKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas na przeniesienie z...
źródło: comment_1634016112IBV6EQfh2wov1YTjnyF78x.jpg
  • 35
Wydaje mi się, że nie ma co na siłę szukać PL/EN bo one z góry będą zakorkowane. A chyba nikomu nie zależy na tym, żeby wieczorem wbijać w kolejkę >1k.


@acidd: Z drugiej strony na PL w niedziele wieczorem, zdziwiony wszedlem bez problemu, podejzewam ze minie jakis czas i liczba graczy sie utrzyma na takiej ze kolejki przestana byc problemem a szkoda wbijac na jakis server gdzie wiekszosc stanowia ludzie nie
@acidd: Będę obserwował, może z czasem dołączę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narazie serwer Vineta, niewielki lvl bo zaczynam od nowa, wcześniej na US grałem. Frakcja Przymierze, pod tanka postać robiona.
Odnośnie serwerów, śledzę temat na oficjalnym forum gry i wynika z niego, że z transferami jest także ograniczenie, że można tylko w obrebie 1 świata serwer zmienić, ale to nie potwierdzone.
@acidd: Ja jescze nie kupiłem ale raczej dołączam EU/Vanaheim. Tak jak inni piszą, liczba graczy się ustabilizuje a nie ma nic gorszego niż wyładować na jakimś serwerze z ogonka mając dookoła rozwydrzonych PL, RU i TR.
@Darknes17: dementuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) wbiłem na początku na Perseus bo był mało zaludniony i nie miał w ogóle kolejek. Minęło parę dni i zaczęło przybywać ludzi, więc nie można wejść z buta wieczorem. Ostatnio była kolejka na co prawda tylko pół godziny, ale jednak.
@pablosik: tak było na początku na Perseusie, wbijali się Turcy, Czesi, Polaki, Węgrzy oraz inne nacje, ale po jakimś czasie kanał się ustabilizował i słychać tylko EN. Loteria taka trochę.
1.2 nie kumam o co tu chodzi xD


@acidd: niektore swiaty maja status full (widac przy logowaniu) i tam jednoczesnie nie mozna tworzyc postaci. Taki status mialy wszystkie PL serwery w pierwszym tygodniu gry, teraz z tego co wiem znowu da sie tworzyc postacie.

Btw. u mnie na Bran nie ma kolejek o ktorej bys sie nie logowal gdzie w pierwszym tygodniu juz od 14 byly a wieczorem to tak 3h
status full


@czuczupikczu: a w tym sensie xD a to kumam

Btw. u mnie na Bran nie ma kolejek o ktorej bys sie nie logowal gdzie w pierwszym tygodniu juz od 14 byly a wieczorem to tak 3h czekania...


@czuczupikczu: no właśnie, trochę to się zmienia a na bank się sporo pozmienia po transferach. Dlatego warto będzie chwilę poczekać i zobaczyć co się podzieje.