Wpis z mikrobloga

Zrobiłem znowu tindera i znowu jest toalna lipa , na koncie chada każda laska że chce " normalnego " typa , jednak każda dała w prawo typa nie normalnego ( wycie 190 cm chadem ze szczeną jak dżony bravo który chodzi na siłownie i widać że ma kase ) to nie jest " normalny " chłopak , normali to siedza na tym tagu , p--------e ogólnie mam 0 j------h like , każda która chce " normalnego " daje w prawo chada albo oskarka jak franio teraz 1k par i wyrywa jakieś bananowe d--y , to co człowiek ma powiedzieć co siedzi w pokoju i ma 0owe szanse na tym świecie , taka prawda jak urodziłeś się biedny to i biedny umrzesz , efekt kuli śnieżnej , ludzie z bogatych domow idą na dobre studia i mają kase albo rodzice im załatiwają prace w wieku 19 lat za 6k na start to mogą żyć nawet 1000 lat a jak masz p--------e w życiu to musisz iśc do roboty za 2,8i masz ledwo na opłaty jak zyjesz sam , powinniśmy zrobić jakaś partie incelską i dopierolić tym oskarkom i julką naprawde , ja to bym się juz nie piedolił , d-----ł bym im jakieś chore podatki za oddychanie , dla typów z tego tagu bym dał +500 na gierki i sprzęt a oskarką bym tak tube dokręcił jak pewien akwarelista d-----ł rzymianinom , a jak by były protesty to jak w chinach albo na białoruski , wojsko , pierdel i syberia
#p0lka #blackpill #incel #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

każda laska że chce " normalnego " typa , jednak każda dała w prawo typa nie normalnego ( wycie 190 cm chadem ze szczeną jak dżony bravo który chodzi na siłownie i widać że ma kase ) to nie jest " normalny " chłopak


@PsykoSmurfer to JEST normalny chlopak. Kobiety nie uwazaja facetow < 7/10 i < 185 cm za ludzi tylko za materie nieozywiona cos jak lawka w parku.
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: pisałem z jedną kosmetyczka raz mówiła że przychodzi do niej pełno Julek które narzekaja za nie mogą znaleźć normalnego chłopaka taa ten normalny to Chad 180 cm ryj 7/10 reszta nie jest normalna.
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: Jak można ćwiczyć dla dziewczyny tego nigdy nie rozumiałem ja zapieprzam na siłce około 10 lat ,zdrowo się odżywiam nie pije nie pale i biorę zimne prysznice od 5 lat i nie mam kobiety i nie chce mieć.Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: To co jestem Incelem który wogule nie jest ulany jestem umięśniony bo zapieprzam na siłce od wielu lat ,zdrowo się odżywiam nie pije nie pale,biorę zimne prysznice ,czytam książki i co nadal jest przegrywem tylko dlatego ,że nigdy nie miałem kobiety?Uważam ,że jestem wygrywem bo się czuje zajebiście fizycznie i zdrowotnie.
  • Odpowiedz
jestem umięśniony bo zapieprzam na siłce od wielu lat ,zdrowo się odżywiam nie pije nie pale,biorę zimne prysznice ,czytam książki


@PinPol90: #taktrzebazyc (òóˇ)

jest przegrywem tylko dlatego ,że nigdy nie miałem kobiety?


Wedlug p------------w z wykopu tak ale oni stawiaja w----ę na piedestale i NIC nie jest dla nich wazniejsze ()
  • Odpowiedz