Wpis z mikrobloga

Mirki kupiłem nowego OLEDa i odrazu po wyjęciu z pudła czuje, że prawy joy-con się dużo bardziej giba niż lewy. Probowałem założyć inne cony i problem ten sam - więc to na pewno problem z konsolą a nie z joy conami.

Reklamować? Gwarancja, rękojmia? Nie bardzo chce go zwracać bo kupiłem za 1650 w #mediamarkt więc teraz w tej cenie już go nie dostanę.
#nintendo
  • 6
@Ishino: ja #!$%@? oni nawet tego nie potrafili poprawic?
Ja bym w #!$%@? zwracal towar. Nie bawilbym sie w rekojmie, a gw watpie zeby uznali, za to bedziesz sie bujal tygodniami z serwisem.
Strzelam ze braki sa chwilowe i konsola sie pojawi w sklepach. To nie jest przelom ani kolejna odslona jak w przypadku nowych duzych konsol, zeby byl problem.

A co do bujania sie joycona to u mnie po pewnym
odrazu po wyjęciu z pudła czuje, że prawy joy-con się dużo bardziej giba niż lewy.


@Ishino: Nie przejmuj się. Lewy się szybko wyrobi i bedzie sie gibać tak samo jak prawy.
Nie ma co reklamować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PurpleHaze: Mam dokładnie to samo. Też gram w gripie od skull &co. Ale zdarza sie to w sumie nie aż tak często, więc nic z tym nie robiłem.
Nie myślałeś, żeby po prostu wymienić szynę na nową. Po kilkanascie złotych są szyny razem ze złączami na Aliexpress czy Allegro.