Wpis z mikrobloga

No jak tam n*uropki się mają wasze protesty, pis już obalony? Polexit powstrzymany? Te wasze śmieszne protesty skończą się tak samo jak strajk kobiet lekkich obyczajów sprzed roku, nawet gdy macie spore poparcie w społeczeństwie i większość ludzi się z wami w danej kwestii zgadza to i tak potraficie to spie*****ć i w ciągu kilku tygodni zrazić do siebie swoich zwolenników. Proponuje więcej wystąpień lempart to na pewno zyskacie poparcie społeczne, tylko jak będziecie wychodzić na kolejne protesty, to nie zapomnijcie grzecznie założyć maseczek tak jak Pan Niedzielski nakazał, dzielni antysystemowi buntownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #koronawirus #polityka
T.....e - No jak tam n*uropki się mają wasze protesty, pis już obalony? Polexit powst...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem że dla prostego zero-jedynkowego mózgu n*uropka może to być ciężkie do pojęcia, ale nie każdy kto nie popiera PO/Lewicy jest pisowcem.


@Tallahasee: Zgadzam się w 100%. Jest konfabulantem, popierający ramie w ramie z pisem tę bandę faszystów.
  • Odpowiedz
@Mirrak: mogą zwykłą większością, ja na proteście się już nie pojawię jak do tego dojdzie, było zamknąć ryj i nie gadać o szczepieniach.
  • Odpowiedz
@Rabusek: spoko, nikogo to nie obchodzi czy sę pojawisz czy nie i nie, nie mogą, bo nikomu to się nie opłaca, polska nadal będzie w ue tylko będzie miała coraz mniejsze prawo głosu.
  • Odpowiedz
@Mirrak: jestem w trakcie rekrutacji do dwóch firm szwajcarskich, więc jest szansa że stanie sie to nawet wcześniej niż to o czym piszesz, ale dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz