Wpis z mikrobloga

Czesc,

Mam taki problem, mialem robiony remont i kupiłem sobie do internetu i tv takie gniazdko no bo wygladało fajnie, pasujace do ramki no człlwiek myslal, ze zrobil dobrze.
Internet działa po kablu normalnie natomiast tv nie - nie wyszukuje kanałów. Zawołałe fachowca z toya by sprawdził i zerknął i mówi - no złe gniazdko i musimy my załozyc swoje takie jak było kiedys - problem w tym ze ja pamieam gniazdo jakie załozyly mi kiedys i była to ochydna wystająca puszka. Mówił, ze z obecnym gniazdkiem albo tv albo internet nie da sie obu.ALe jak odlaczylem internet to tv dalej nie wyszukiwało. Czy moge szukać jakiegoś rozwiązania aby mi działało czy jestem skazany by przyszli i mi rozwalili gniazdko i zrobili swoje?

Zdjęcie poglądowe jakie gniazdko ja kupiłem. I jak wygladało to przed remontem
#kablowka #internet #toya #elektryka #telewizja
dizlly - Czesc, 

Mam taki problem, mialem robiony remont i kupiłem sobie do intern...

źródło: comment_1633972845gSZuouCfLmsntfy1JKETs5.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Czyli bez pójscia do dostawy internetu i tak sie nie obejdzie? bo no ten splitter to spoko ale koles co był mówił, że to trzeba gniazdko zmieniac całe i wolałbym tego uniknac
  • Odpowiedz
@TheUlisses: przeciez to sie chyba zakłada na to wejscie z bolcem , co tu do lutowania? poważne pytanie bo ja jestem ciemny w tej sprawie ale chętnie sie wyedukuje nim kupie mase #!$%@?ów które nie beda dzialac :D
  • Odpowiedz