Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj do 17.10 można zdobyć podwójne punkty VIP za zakupy w S@H. Ehhh, kupiłbym coś, ale nawet nie wiem co. Czy do końca roku pojawi się jeszcze jakaś promocja z podwójnymi punktami?
#lego
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hoppek: to jest opłacalne? W oficjalnym sklepie kupuję tylko exclusivy jak są jakieś fajne GWP, zastanawiam się czy przy takiej promocji na punkty opłaca się wziąć inne zestawy w cenie katalogowej względem tego co bym zaoszczędził w innym sklepie
  • Odpowiedz
  • 0
@kamdz: nie jest opłacalne. Ale w UK rynek Lego jest bardzo hermetyczny i nie ma w nim konkurencji za bardzo. Dlatego ceny w sklepach są katalogowe głównie. A duże, fajne zestawy np. 21322, 21325 są dostępne na wyłączność dla jednego sklepu, który trzyma cały czas katalogową cenę.
  • Odpowiedz
  • 1
@TomSz: kiedy chcesz :p Ten wózek będzie dostępny na allegro za jakieś grosze prawdopodobnie. A zestaw z black friday może być limitowany, ale wcale nie musi tak być.
@damw co powiesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: To jest świeży zestaw, który musi wyjść z wyłączności Lego, żeby mógł wejść do szerszej dystrybucji. To trwa zazwyczaj 3-4 miesiące od premiery. A wtedy jak już wejdzie do szerszej dystrybucji to można liczyć na jakieś mniejsze lub większe spadki cenowe.
  • Odpowiedz
@hoppek: no dobra, dzięki, poczekam do tego black friday i kupie tylko jak będzie coś fajnego :x oznacz jak będziesz wiedział przed czasem, bo z blokiem pamiętam że też miała być niespodzianka a chyba za wczasu mi napisałeś że owczarek jest...
  • Odpowiedz
  • 0
@damw: co myślisz o tym kalendarzu i o tym, co napisałem odnośnie tego kawowego GWP i prezentu na black friday XD O to mi na początku chodziło
  • Odpowiedz
@TomSz: w maju chyba albo lipcu (nie pamiętam teraz dokładnie) był taki moment, że nakładały się 2 promocje i można było dostać 2 zestawy w gratisie. Nawet jeśli jeden się dostanie (w stylu 40450) jest już ok, ale od 3 miesięcy tylko gówniane polibagi dają xD
  • Odpowiedz