Wpis z mikrobloga

@Qbiik: ja wlasnie sobie kreche #!$%@?.
Na prostą to wyjdziesz mordo jak Ci w szpitalu tam prosta na tym monitorku się pokaże i będzie piszczało, szybciej to pewnie nie. Ale z fartem elo pozdro
  • Odpowiedz
@Qbiik: ja jeszcze w tym roku ani dnia nie byłem trzeźwy, i nie narzekam, najlepszy rok w moim życiu, serio.
Dałeś sobie po prostu wodę z mózgu zrobić przez konowałów, wyłącz diagnozę, włącz myślenie
  • Odpowiedz
@Hissis: twoj koniec jest bliski. szykuj sie. ogolnie to ze zyjesz na bani to zaden powod do dumy. kazdy glupi tak potrafi. nic trudnego w tym niema. sztuka jest zyc na trzezwo.
  • Odpowiedz
@Hissis: kupic z neta lub od dila prochy i #!$%@? kreche... nic trudnego. najlatwieszy sposob na nude, na zycie, na przecpanie zycia i zmarnowanie go. twoj wybor a jesli to lubisz to poprostu sobie cpaj. nierozumiem czym sie tu szczycic.
  • Odpowiedz
@Hissis: a pozatym skoro furasz caly rok bez przerwy to musisz miec w #!$%@? slaby towar xd jeszcze mi napisz ze niespisz i niejesz przez caly rok xd.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: jesli do mnie taka gadka to nierusza mnie to bo sram na wasze gadki i wasze ekipy, kto i co i ile bierze. wyjebne jaja mam na to. a czy jestem zazdrosnikiem? tu niema czego zazdroscic bo zycie na bani to jeden wielki syf i balagan. zreszta tak jak pisalem wczesniej byle zjeb tak potrafi zyc i sie tym szczycic. sztuka jest zycie na trzezwo. co niepotrafisz na trzezwo zyc?
  • Odpowiedz