Wpis z mikrobloga

@Hissis: zobaczymy czy bedziesz dumny jak trafisz do paczki lub na intesywny oddzial ratunkowy lub jak dostaniesz wyrok smierci bo watroba juz niepracuje i czas sie zawijac do piachu. mozna sobie pocpac ale wczesniej czy pozniej to sie konczy tak czy innaczej. walnij kreche na zdrowie bo przeciez inaczej niepotrafisz.
  • Odpowiedz
@elvlad: będę. Póki co do więzienia się nie wybieram, a jak będę musiał, to pódę, byłem juz kiedyś, i bardzo sobie chwalę. Każdy i tak kiedyś umrze, ja wolę żyć krótko, ale z #!$%@?ęciem odpowiednim.. Z fartem mordziaty, elo.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: #!$%@? sie do cpunow ktorzy szczyca sie tylko tym ze umieja wciagnac kreske. przeciez to taka trudna sztuka i tylko wyjatkowi ludzie to potrafia. mylisz sie tylko idioci to robia i sie tym chwala. przyjeb sobie kreske i siedz na #!$%@? cicho bo twoje loty nikogo nieinteresuja.
  • Odpowiedz
@elvlad: ćpuny to nadludzie, nie ma kozaka na ćpuna mordo. Serio, ja każdego walę na ryj bez kłopotu jak dobrze naszurany jestem, wczoraj starego nawet uwalilem jednym strzałem, bo sie pruł, że kasę mu ukradłem.
  • Odpowiedz
@elvlad: bo wyzywasz typie, a mam Cię na strzała kozaku za internetu do pięt mi nie dorastasz, gorsza pula genetyczna jesteś, masz aluminium w głowie od tej trzeźwości
  • Odpowiedz
@Hissis: cpuna sie tak wydaje ze sa nadludzmi a tak naprawde to poranieni i skrzywdzeni ludzie ktorymi kieruje bania. maja sposob na wszystko al le tylko wtedy gdy sa na bani. uzaleznienie to choroba uczuc i emocji.
  • Odpowiedz
@Hissis: pamietaj tyljo ze masz mnie na strzala jak sie nafurasz ale jak bedziesz na zejsciu to wtedy ja cie dorwe. hehehehehe i wtedy ten gorszy czlowiek ktorym mnie nazywasz staje sie od ciebie lepszym.
  • Odpowiedz
@pu100stan: zauwaz jedno od czego sie to zaczelo. koles sie cieszy bo wyszedl z odwyku po roku czasu a ten nadczlowiek proponuje mu odrazu kreche na poczatek bo uwaza ze mu krecha pomoze skoro przez nia trafil na odwyk.
  • Odpowiedz
@elvlad: no też raz się męczyłem cały miesiąc na odwyku ale to jeszcze nie miałem osiemnastki i musiałem iść, bo inaczej by mnie stara z domu wywaliła to był dramatyczny miesiąc, męczyłem się tam gorzej niż przy walce tej wczoraj z ojcem, co to ją wygrałem oczywiście jak go trafiłem na szczene. I miesiąc się męczyłem byłem smutny i źle się czułem, a jak wyszedłem pierwsze co to pojechalem do ziomka
  • Odpowiedz
@Hissis: widocznie to jeszcze nietwoj czas. musisz sobie jeszcze pocpac. jak bedzie niewiem. moze kiedys bedziesz mial dosc tego osiagajac dno i zapragniesz zycia bez bani poczym wytrzezwiejesz albo zostaniesz na dnie lub umrzesz.
  • Odpowiedz