Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nie rozumiem zachwytu nad tym serialem, w sensie jest git, da się obejrzeć jednak żeby piać z zachwytu?

Jak rozumiem miało to wzbudzać we mnie emocje, miałem płakać przy np tej grze w kulki jednak jakoś nie czuję tego klimatu. Chyba za bardzo siedzi mi w głowie fakt, że ci ludzi sami tam poszli drugi raz bo są #!$%@? łasi na kase. W ani jednej grze nie było mi nikogo szkoda.

Zostały mi jeszcze trzy odcinki i może coś się jeszcze zmieni ale szczerze mówiąc wątpię.

No i jeszcze w #!$%@? bubli logicznych jak np cały ten wątek z policjantem. W sensie serio transportują ponad 200 osób na rzeź, a on se od tak wchodzi na pokład statku? Żadnej obstawy ani nic, serio? xd

#squidgame #netflix #seriale
  • 6
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: zakonczenie tragicznie słabe a sam serial ostro przereklamowany i wtórny. Wydaje mi się ze Netflix po prostu wydał kupe $$$ na te artykuły o wspaniałości tego serialu.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: @jawor71:
Serial spoko, choć też uważam, że wtórny bez szału ale całkiem fajny klimat zbudowali kostiumami, scenografią itp.
Najlepszy jest chyba odcinek 7(?) - ten z tą grą w kulki. Zakończenie słabe jakby zabrakło pomysłu, a ta scena w biurowcu kompletnie zbędna.
  • Odpowiedz